ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

День народження в полоні: Сергію Цибізову сьогодні – 22

Суспільство 2424
Повернення полонених моряків додому чекає уся українська спільнота
Повернення полонених моряків додому чекає уся українська спільнота. Фото: Армія Inform

У полоні він перебуває понад двісті днів.

Сьогодні, 24 липня, виповнюється 22 роки нашому землякові з Шепетівки – полоненому Сергію Цибізову. Він і досі перебуває у російській в'язниці як і решта полонених моряків, захоплених восени в Керченській протоці. 17 липня Лефортівський суд Москви продовжив їх арешт на три місяці. Повернення полонених моряків додому чекає уся українська спільнота. І особливо рідні.

«Нашому Сергієві сьогодні 22. Дуже шкода, що не можемо його у цей день обійняти і сказати усі важливі слова: як ми сильно його любимо, як пишаємося ним. Але ми з ним подумки. Знаємо, що він та інші хлопці тримаються. Вони усі сильні духом. А ми чекаємо їхнього повернення додому», - каже мама полоненого моряка Тетяна Кирилюк.

Розповідає, що на останній суд 17 липня до Сергія їздила бабуся. Їй вдалося трішки поспілкуватися з внуком, передати від родини гостинці.

Читайте також: «Він сильний!» - мати полоненого моряка Сергія Цибізова.

«Сергій любив відзначати свій день народження в колі друзів, родини. У нього завжди було багато друзів. Приємно, що й сьогодні багато телефонують вітають, що не забули про цей особливий для Сергія день», - додає мама.

Сайт «Є» також приєднується до вітань і бажає морякові Сергієві Цибізову якнайшвидшого повернення додому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую