ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

У Старокостянтинові через суд арештували 90 гектарів землі Міноборони

Суспільство 1275
Землі Міноборони намагались передати у приватну власність
Землі Міноборони намагались передати у приватну власність. Фото: povin.com.ua

Ділянки намагались незаконно відчужити.

Хмельницький міськрайонний суд наклав арешт на понад 400 земельних ділянок Міноборони. Як повідомляють у прокуратурі прес-службі військової прокуратури Західного регіону України, ці землі незаконно відчужені Старокостянтинівською міською радою на користь приватних осіб. Загальна їх площа на території Старокостянтинова становить 90 гектарів.

«Установлено, що упродовж 2017 року службові особи Старокостянтинівської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, без погодження та попередження відповідних органів, підготували документи та прийняли на сесії незаконне рішення про виготовлення технічної документації та присвоєння кадастрових номерів. Опісля, задля незаконного заволодіння та розтрати земель держвласності, посадовці провели незаконний поділ земельної ділянки, щоб передати їх у приватну власність», - йдеться у повідомленні військової прокуратури Західного регіону.

У прокуратурі додають, що в листопаді 2018 року Господарським судом Хмельницької області підтримано законність позовних вимог квартирно-експлуатаційного відділу міста Хмельницького і рішення сесії міськради визнано незаконними та скасовано. Це ж рішення суду залишено без змін в березні 2019 року Північно-Західним апеляційним господарським судом.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую