ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленський погодив, Рябошапка призначив – хмельничанин став заступником Генпрокурора

Суспільство 6314
Віктор Чумак головним військовим прокурором
Віктор Чумак головним військовим прокурором. Фото: prm.ua

Відповідну інформацію оприлюднили в Генеральній прокуратурі України.

Віктор Чумак став заступником генерального прокурора - головним військовим прокурором. Про це поідомляє пресслужба Генпрокуратури України. «10 вересня 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав погодження кандидатури Віктора Чумака для призначення на вказану посаду», - йдеться у повідомленні. Сьогодні, 11 вересня, генпрокурор Руслан Рябошапка призначив Віктора Васильовича на цю посаду.

Віктор Чумак народився 5 червня 1958 року в Хмельницькому. Саме тут здобув свою першу освіту. У 1981 році закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище (нинішню академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького), а вже в 1995 році закінчив і юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А до 1999 працював у Національній академії державної прикордонної служби, де навіть очолював кафедру військового права. Та в 2000 році був переведений на службу у Київ. З тих пір, по суті, й переїхав жити до столиці.

У 2012 та 2014 роках обирався до Верховної ради по «мажоритарці». Але не на Хмельниччині, а в Києві на 214 окрузі (Дніпровський район). У 2012 році – від «УДАРу», у 2014-му – від «Блоку Петра Порошенка». У парламенті минулого 8 скликання був заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

Нагадаємо, що в новому Кабінеті Міністрів України двоє міністрів є уродженцями Хмельницької області. Міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда (раніше - Гаврилюк) народилася у Волочиську, а очільник Міністерства юстиції Денис Малюська - у Дунаївцях.

У декларації кандидата на посаду заступника генпрокурора, Віктор Чумак вказав квартиру в Києві (102 квадратних метри) та будинок у Хлепчі Київської області (188,9 «квадратів). А також ряд земельних ділянок у Васильківському районі Київщини. Задекларував і три автомобілі: «ВАЗ 2102», «Tойоту Секвойю» та «Тойоту Камрі». Останню, між іншим, придбав 12 травня минулого року за понад 950 тисяч гривень.

Задекларував і річну зарплату в 455,7 тисячі гривень, пенсію – майже 120 тисяч гривень, понад 420 тисяч гривень коштів, пов’язанах із виконанням депутатських повноважень, та 740 тисяч гривень від продажу рухомого майна. Щодо грошових активів, то, як йдеться в декларації, Віктор Чумаку у 2018 році зберігав готівкою 17 тисяч гривень, а його дружина – 32 тисячі доларів. Крім цього, позичив комусь понад 255 тисяч гривень.

Коментарі:

Хмельничанин 11.09.2019 16:35

Тіж яйця тільки в профіль. А казав Зеленський що поставить всіх нових...

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую