ye-logo.v1.2
4 Квітня, 2020

Шепетівська міськрада через суд намагається відібрати майно в ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»

Суспільство 1110
Борги ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» продовжують рости
Борги ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» продовжують рости. Фото: cheline.com.ua

Верховний суд підтвердив правильність розірвання договору з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Ще у 2011 році Шепетівська міськрада на 12 років передала у концесію підприємство теплових мереж «Шепетівка Енергоінвест». Однак, як повідомив заступник міського голови Володимир Вихівський під час колегії ОДА сьогодні, 23 квітня, починаючи з 2016 року ТОВ нарощувало борги перед НАК «Нафтогаз України». Саме це стало причиною того, що в місті несвоєчасно розпочинався опалювальний сезон.

«Декілька років опалювальний сезон починався або на початку грудня, або в кінці листопада. НАК «Нафтогаз України» пояснювала ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»: спочатку кошти – тоді номінації на початок опалювального сезону. На сьогодні у ТОВ борг – 84,5 мільйони гривень», - зазначив Володимир Броніславович.

За його словами, Шепетівська міськрада судитися з енергогенеруючим підприємством з 2016 року і вимагає розірвання концесійного договору. 19 лютого цього року Верховний суд поставив остаточного крапу у справі й підтвердив позов міськради - підприємство мало б бути повернуто в комунальну власність. Але ТОВ відмовилося згідно з законом в 10-денний термін передавати підприємство і не допустило до роботи комісію разом з правоохоронцями. Тому, у лютому Шепетівська міськрада звернулась до господарського суду області про витребування майна. Станом на сьогодні, розгляд справи триває.

«На початку опалювального сезону 2018 року у ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перед НАК «Нафтогаз України» був борг 54 мільйони гривень, сьогодні ж він зріс до 84, 5 мільйонів гривень. Упродовж 2018-2019 років з державного бюджету підприємству перерахували 38 мільйонів гривень, і з місцевого бюджету за проплату послуг для шкіл та садочків перерахували 9 мільйонів гривень. Плюс були проплати від населення та інших споживачів. Компанія, яка зареєстрована на Кіпрі просто виводить гроші, а не розраховується за спожитий газ», - додав заступник шепетівського міського голови.

У 2017-2018 роках у Шепетівці всі 12 садочків та 9 з 10 шкіл перевели на модульні. У цьому році потужну котельню запустять у школі-інтернаті. Окрім того, містянам продовжують видавати дозволи на встановлення індивідуального опалення.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую