ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

Шепетівка відсудила у приватної структури майновий комплекс теплових мереж

Ангеліна Мовчан Суспільство 578
Апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін
Апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін. Фото: id-legalgroup.com

Відповідне рішення прийняв сьогодні Північно-Західний апеляційний господарський суд що у Рівному.

Про це повідомляє сайт Шепетівської міської ради.

Сьогодні, 20 грудня 2018 року, Північно-Західний апеляційний господарський суд (м.Рівне) розглянув справу у відкритому судовому засіданні за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест» до Шепетівської міської ради про скасування рішення сесії Шепетівської міської ради від 06 листопада 2017 року «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна».

Ще у вересні цього року Господарський суд Хмельницької області прийняв рішення відмовити у задоволенні позовної заяви ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» до Шепетівської міської ради про скасування цього рішення. Міська ради прийняла його, як повідомляють, «у зв’язку із неналежним виконанням ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» істотних умов договору концесії від 2 грудня 2011 року, а саме — надання населенню міста Шепетівки послуг з теплопостачання відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил, так як шепетівчани не отримали тепла у своїх домівках не лише у жовтні, а й у листопаді 2017 року».

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не виконало рішення виконкому Шепетівської міської ради про порядок опалювального сезону від 10 жовтня 2017 року, 12 жовтня 2017 року, 19 жовтня 2017 року та рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 3 листопада 2017 року.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Хмельницькій облдержадміністрації доручила керівництву ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» вжити заходів щодо отримання лімітів на відпуск природного газу у НАК «Нафтогаз України» та розпочати опалювальний сезон не пізніше 6 листопада 2017 року, в іншому випадку ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» мало погодитись на розірвання концесійного договору.

Оскільки, навіть 6 листопада 2017 року оселі шепетівчан залишились холодними, депутати Шепетівської міської ради прийняли рішення відмовитись від договору концесії та повернути майновий комплекс тепловий мереж у власність територіальної громади Шепетівки.

І ось сьогодні, Північно-Західний апеляційний господарський суд постановив – рішення господарського суду Хмельницької області від 24 вересня 2018 року у справі № 924/461/18 – залишити без змін, апеляційну скаргу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» — без задоволення.

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, тобто від 20 грудня 2018 року.


Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую