ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Виконком у прямому ефірі: конкурс перевізників і електронні петиції (запис)

Суспільство 2201

Сьогодні, 12 вересня, пройде чергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

На розгляд членів виконавчого комітету буде винесено 45 питань порядку денного. Вони традиційно вирішуватимуть справи комунального майна, дітей-сиріт та надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Крім того, члени виконкому розглянуть чимало інших цікавих питань. Одним з них стане проведення конкурсів з перевезення хмельничан у громадському транспорті.

Так, у проєкті рішення виконкому «Про визначення об’єктів та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому» вказано, що конкурс запланований на 31 жовтня цього року. На нього буде винесено одинадцять автобусних маршрутів.

Також члени виконавчого комітету розглянуть три електронні петиції хмельничан. Усі вони стосуються місцевих навчальних закладів. Зокрема, люди хочуть створення зони відпочинку для вихованців ДНЗ №5 «Соловейко», встановлення тіньових навісів на території ДНЗ №38 «Світанок», а також встановлення паркану навколо ДНЗ №30 «Журавлик».

На нинішнє засідання виконкому винесена низка питань, присвячена нагородженню хмельничан різноманітними преміями та званнями. Зокрема, розглядатимуть присудження міської премії імені Михайла Якимовича Орловського у галузі історико-краєзнавчих досліджень та присудження міської премії імені Богдана Хмельницького. Якщо першу цьогоріч може отримати одна людина, то іншу планують присвоїти шістьом представникам різних галузей культури. Також представники виконкому винесуть на розгляд сесії міської ради пропозицію про нагородження тренерів з боксу Анатолія Чумакова й Андрія Чумакова почесними відзнаками.

Крім того, представники виконавчого комітету запропонують місцевим депутатам затвердити схему екологічної мережі Хмельницького. Її мета — поліпшення умов для формування та відновлення довкілля, збереження ландшафтного та біологічного різноманіття обласного центру.

Як проходить засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, дивіться у прямому ефірі на сайті «Є». Початок о 14.00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую