ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2019

Хмельницькі нацгвардійці вдосконалювали навички з охорони об’єктів

Олександр НІКІТІН Суспільство 620
Навчання провели на одному з полігонів неподалік Хмельницького
Навчання провели на одному з полігонів неподалік Хмельницького. Фото: пресслужби військової частини 3053 Нацгвардії України

Військові провели оперативно-тактичні навчання з охорони та оборони особливо-важливих державних об'єктів.

На одному з полігонів Хмельницького нацгвардійці перевіряли практику командирів у керівництві підпорядкованим підрозділом під час організації бою та особовий склад у дії з охорони та оборони, розвідці спостереженням, бойовій охороні та взаємодії між собою. Про це повідомили в пресслужбі військової частини 3053 Нацгвардії України.

На думку керівника навчань, заступника командира військової частини 3053 Сергія Лук'янчикова, такі заходи дозволяють виробити алгоритми взаємодії всіх підрозділів, що відповідають за забезпечення охорони та оборони особливо важливого державного об'єкту, а також виробити чітку координацію дій під час збройного нападу на такі об'єкти.

«Проведення таких навчань дуже актуальне, і особовий склад військової частини ще раз продемонстрував, що в разі реальної загрози нападу на державні об'єкти, що перебувають під охороною, він готовий до виконання службово-бойових завдань, - слова майора Лук’янчикова наводить пресслужба військової частини 3053.

Відповідно до тренувальних навчань було скоєно напад озброєним умовним зловмисником, який успішно відбитий професійно підготованим особовим складом. «Такі навчання з детальним інструктажем та повторним відпрацюванням дій є своєрідним іспитом на профпридатність, – зазначив Сергій Лук’янчиков. – А отже, стосується кожного військовослужбовця та спонукає постійно тренуватись і вдосконалювати свої професійні навички, щоб ідеально виконувати покладені на нього завдання».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую