ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Президент нагородив жителя Хмельниччини за врятованих дітей з-під криги

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 3983
Сьогодні президент вручив відзнаку Володимиру Уткіну
Сьогодні президент вручив відзнаку Володимиру Уткіну. Фото: president.gov.ua

Відзнаку отримав житель Нетішина Володимир Уткін.

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника. Саме у цей день вже 16 років поспіль проводиться всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року». Лауреати акції – звичайні люди з різних куточків України, які маючи велику душу і мужність, не були байдужими і в потрібний момент прийшли на допомогу.

Як повідомляє пресслужба Офісу Президента, сьогодні під час урочистостей до Дня рятівника президент вручив «Героям-рятувальникам року» нагороди, дипломи та цінні подарунки. Серед лауреатів цьогорічної акції – житель Нетішина Володимир Уткін.

Одного дня у січні цього року, прямуючи до сільської амбулаторії у селі Улашанівка Славутського району, він почув крики хлопчаків про допомогу. «Двоє хлопчиків 8-річного та 10-річного віку гралися на ставку без нагляду дорослих. Крига була не міцна, а тому діти не зчулися, як опинилися під водою, - писав сайт «Є» раніше. – На щастя, неподалік проходив Володимир Уткін. Чоловік кинувся рятувати потопаючих та протягом декількох хвилин зміг визволити дітей з льодяної пастки. Врятовану малечу одразу забрали до сільської амбулаторії, де надали усю необхідну допомогу».

Як відзначають День рятівника у Хмельницькому, читайте в нашому репортажі.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую