ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Головного лікаря Хмельницької обласної лікарні звільнено

Суспільство 19547
Аркадій Флаксемберг вийшов на пенсію
Аркадій Флаксемберг вийшов на пенсію. Фото: з архіву редакції

Аналіз електронної декларації Аркадія Флаксемберга.

Сьогодні, 19 вересня, депутати Хмельницької обласної ради затвердили розпорядження її голови Михайла Загородного щодо звільнення чотирьох чиновників. До їх числа увійшов і головний лікар обласної лікарні Аркадій Флаксемберг, який очолював цей медичний заклад ще з 2006 року. Розпорядження про його звільнення датується 19 липням цього року. Рада ж затвердила його сьогодні.

Сайт «Є» вирішив поцікавився доходами і статками вже колишнього головного лікаря обласної лікарні.

Аркадій Флаксемберг останню щорічну декларацію опублікував 31 березня. У ній зображені його доходи та статки за 2018-й. Проте нової перед звільненням у Єдиному державному реєстрі декларацій ще немає.

Отож, більшість задекларованої Аркадієм Флаксембергом нерухомості була надбана у попередні роки. Так, з 2014 року у його власності перебуває житловий будинок у селі Подільському Летичівського району площею 297,2 квадратних метрів і гараж в обласному центрі. Також йому належить чотири земельні ділянки загальною площею 7 тисяч 900 квадратних метрів. Вони розташовані у селах Водички Хмельницького району, Березівка Новоушицького району та Подільському Летичівського району. Крім того, він спільно з дружиною володіє квартирою в Хмельницькому (73,6 «квадрати»).

Дружина колишнього головного лікаря Марина Бура-Шмарян має 400 метрів квадратних землі у Куражині Новоушицького району. З 2017 року вона володіє й двома об’єктами незавершеного будівництва в обласному центрі. Серед них квартира площею 144 квадратних метрів і гараж (30,1 «квадрати»).

З дорогоцінностей Аркадій Флаксемберг задекларував швейцарський годинник «Omega». Щоправда, медик не вказав дату його набуття та вартість. З 2005-го він їздить на автомобілі «Audi A6» 2000 року випуску.

Його дружина Марина Бура-Шмарян володіє половиною корпоративних прав двох компаній, пов’язаних з медичною сферою, — приватно підприємства «Подільська приватна хірургічна клініка професора Суходолі» й ТОВ «36,6+». До речі, одним з кінцевих бенефіціарних власників останньої компанії є Дзвенислава Цуглевич — дружина нинішнього очільника департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації Якова Цуглевича.

Загальний дохід Аркадія Флаксемберга за минулий рік становить 340 тисяч 661 гривеню. Так, за основним місцем роботи в обласній лікарні йому нарахували 245 тисячі 419 гривень зарплатні, а за роботу за сумісництвом у Хмельницькому базовому медичному коледжі — майже півтори тисячі гривень. Крім того він отримав 77 тисяч 258 гривень пенсії, 9 тисяч 491 гривеню матеріальної допомоги від обласної лікарні та понад сім тисяч гривень дивідендів від «Укргазбанку».

Натомість його дружині торік за основним місцем роботи у Хмельницькому обласному кардіологічному диспансері нарахували 30 тисяч 177 гривень зарплатні та майже вісім тисяч матеріальної допомоги. Крім того, у 2018-му Марина Бура-Шмарян отримала 22 тисячі 674 гривень пенсії та понад сім тисяч гривень дивідендів від «Укргазбанку».

Минулого року Аркадій Флаксемберг зберігав готівкою 10 тисяч доларів, а на банківських рахунках — 7 тисяч 306 доларів, 984 євро та 55 тисяч 422 гривні. Грошові збереження Марини Бури-Шмарян складають 30 тисяч доларів готівкою, а у банках вона тримає 7 тисяч доларів і 25 тисяч 302 гривні. Крім того, вона має 30 тисяч доларів фінансових зобов’язань.

Читайте також: Реформа вторинної медичної допомоги ймовірно відкладається

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую