ye-logo.v1.2

Депутата Артура Фрідмана зробили почесним громадянином Хмельниччини

Суспільство 6826
За почесного громадянина Хмельниччини проголосувало «за» 58 із 70 присутніх депутатів
За почесного громадянина Хмельниччини проголосувало «за» 58 із 70 присутніх депутатів. Фото: автора

Депутати облради голосували за надання почесного звання своєму колезі без додаткових обговорень.

Вчора, 19 вересня, на сесії обласної ради депутати надали звання «Почесний громадянин Хмельниччини» своєму колезі — Артурові Фрідману. Відповідне подання надійшло від голови Сатанівської селищної ради з врахуванням листа колективу приватного акціонерного товариства «Об’єднання «Прогрес».

За словами голови облради Михайла Загороднього, Артур Фрідман — це людина, яка найдовше серед нинішніх депутатів найдовше пропрацювала у цій сесійній залі. Тобто він обирався депутатом усі сім скликань обласної ради.
Без додаткового обговорення за присвоєння почесного звання Артуру Фрідману проголосувало «за» 58 із 70 присутніх депутатів. Дехто сказав, що у них не спрацювали картки для голосування.

«Щиро дякую за високу оцінку моєї праці, — звернувся до присутніх у сесійній залі Артур Фрідман. — Запевняю усіх, що докладу максимум зусиль, щоб виправдати вашу довіру. Буду ще більше й краще працювати на благо нашої прекрасної Хмельниччини».

Згідно з біографічної довідки, Артур Фрідман народився у Славуті 26 березня 1949 року. Нині він працює головою спостережної ради і генеральним директором приватного акціонерного товариства «Об’єднання «Прогрес». Має звання Почесного працівника будівництва та архітектури України й 52 роки загального робочого стажу. Крім того, Артур Фрідман є учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС.

Кореспонденти сайту «Є» також поцікавилися статками й доходами депутата за 2018-й, заглянувши у його електронну декларацію, опубліковану 22 березня цього року.

З нерухомості Артур Фрідман володіє житловим будинком у Сатанові Городоцького району площею 59,1 квадратних метрів, квартирами у Хмельницькому (102,6 «квадрати») і в Шепетівці (83,5 «квадрати»). Крім того, у його власності перебуває земельна ділянка у Сатанові площею 1 тисяча 380 квадратних метрів.

З цінного рухомого майна Артур Фрідман має два швейцарські годинники. Серед них «Omega» набутий у 2009 році за 121 тисячу 500 гривень та «Vacheron Constantin» придбаний у 2003-у за 63 тисячі 960 гривень. Автотранспортом депутат офіційно не володіє.

Крім того, Артур Фрідман є власником акцій трьох приватних акціонерних товариств — «Об’єднання «Прогрес», «Шепетівський ДОК» та «Дунаєвецька меблева фабрика». Він є й кінцевим бенефіціарним власником компаній ТОВ «ДП «Контакт-Славута», ТОВ «ДП «Контакт-Славута-Плюс», «Об’єднання «Прогрес», «Шепетівський ДОК» і «Дунаєвецька меблева фабрика».

Минулого року Артуру Давидовичу в «Об’єднанні «Прогрес» нарахували 641 тисячу 743 гривні заробітної плати за основним місцем роботи та 178 тисяч 362 гривні. Також торік він отримав 123 тисячі 793 гривні пенсії та понад 28 тисяч гривень банківських відсотків від «ПриватБанку».

Артур Фрідман має й значні грошові активи. Зокрема, готівкою він зберігає 870 тисяч гривень і 20 тисяч доларів. На рахунках різних банків торік він розмістив 140 тисяч 968 гривень, 54 тисячі 924 долари та 3 тисячі 681 гривню.

Читайте також: Головного лікаря Хмельницької обласної лікарні звільнено

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую