ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Старт осіннього призову: скільки юнаків покличуть до армії

Суспільство 2160

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Призов триватиме з жовтня по грудень.

На Хмельниччині стартує осінній призов. Як повідомив заступник начальника відділу комплектування та призову Хмельницького обласного військового комісаріату майор Микола Голик, у жовтні-грудні до армії планують покликати 590 юнаків, з них 150 по місту Хмельницькому.

«До Збройних сил України підуть служити 365 призовників, до Нацгвардії 175, до Національної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту по 25 осіб. Трохи менше третини призовників проходитимуть службу на території Хмельницької області, решта — по всій країні. Військовозобов'язані, котрі мають вищу освіту служитимуть дев'ять місяців, які мають середню — півтора року», - каже Микола Голик.

За його словами, цієї осені до війська покличуть менше юнаків, ніж навесні. Це пов’язано з тим, що акцент робиться на якості кадрів, відборі кращих з кращих. Хлопців ретельно перевіряють медики – їх фізичний та психологічний стан. Окрім того, на призовний пункт уже прибули представники військових частин, які відбиратимуть у свої команди призовників. Число призовників змінилось і через збільшення охочих служити за контрактом.

У військовому комісаріаті кажуть, до армії візьмуть кращих з кращих. Фото: автора

«Призовники мають за станом здоров'я бути придатні для служби, без обмежень, або з обмеженнями, які дозволяють служити у певному роді військ. Перші відправки починаються з 7-10 жовтня. На першому тижні ми маємо відправити дві сотні осіб. Упродовж трьох місяців вони перебуватимуть у навчальних центрах, а далі будуть направлені по військових частинах», - зазначив майор.

Додає, що загалом в області на обліку перебуває 24 тисячі юнаків призовного віку, з них підлягають призову 15 тисяч. Жоден юнак-строковик не буде направлений у зону проведення ООС. Микола Голик каже, це рішення давно прийняте і жодного такого випадку не було і не буде.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую