ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

На Хмельниччині в одній з громад усі села мають власну символіку

Суспільство 1194
Офіційну символіку затвердили для десяти населених пунктів
Офіційну символіку затвердили для десяти населених пунктів. Фото: satanivska-gromada.gov.ua

Свій герб і прапор отримали 10 сіл.

В Сатанівській об’єднаній територіальній громаді затвердили офіційну символіку усіх населених пунктів, які входять до ОТГ. Як зазначається на сайті громади, свій герб і прапор отримали 10 сіл. Офіційну символіку затвердили на сесії селищної ради.

Додають, що з 10 липня по 10 серпня проходили громадські обговорення «Щодо врахування громадських інтересів щодо зразків герба та прапора сіл, що входять до складу Сатанівської селищної ради». За час громадських обговорень до Сатанівської селищної ради надійшла одна пропозиція, щодо змін в запропонованих варіантах офіційної символіки. Зміни стосувались герба села Кринцілів.

Відомо, що герб Сатанова, який є центром ОТГ, був затверджений раніше – у лютому 2018 року. На ньому щит перетятий срібною хвилястою балкою. У першій лазуровій частині скаче золотий олень із срібними рогами й копитами, справа він супроводжується золотим усміхненим шістнадцятипроменевим сонцем, зліва – золотою шестикутною гранованою зіркою, супроводжуваною знизу таким же напівмісяцем ріжками догори. У другій зеленій частині золотий глечик, із якого витікає срібна вода. Щит вписаний у золотий декоративний картуш і увінчаний срібною міською короною.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую