ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Де у Хмельницькому з’являться нові «розумні» зупинки

Суспільство 2392
Подібні електронні табло запрацюють ще на п
Подібні електронні табло запрацюють ще на п'яти зупинках громадського транспорту. Фото: автора

На таких зупинках інформаційні табло показують прибуття найближчого громадського транспорту.

В обласному центрі мають з’явитися нові «розумні» зупинки громадського транспорту з електронними інформаційними табло. Їх місту надасть товариство з обмеженою відповідальністю «Дозор Україна».

За словами виконувача обов’язків міського управління транспорту та зв’язку Сергія Шепурева, ТОВ «Дозор Україна» восени минулого року виграло тендер на встановлення GPS-навігації у хмельницьких тролейбусах. Щоб виконати свої інвестиційні зобов’язання, компанія повинна встановити ще п’ять «розумних» зупинок.

«Дозор Україна» надає нам електронні табло для зупинок. Тобто на них з міського бюджету не витрачається жодних коштів, проте встановлюють їх комунальники. Крім того, ми хочемо знайти інвестора, який встановить у місті ще одну подібну зупинку за власні кошти», — зазначив Сергій Шепурев.

Вчора, 26 вересня, члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради погодили місце розміщення електронних табло. Зокрема, їх мають встановити на зупинках:

  • «Хмельницький національний університет» на вулиці Інститутській, 10;
  • «Готель «Поділля» на вулиці Шевченка, 14;
  • «Торгівельний центр» на вулиці Кам’янецькій, 21;
  • «Ощадбанк» на вулиці Кам’янецькій, 46;
  • «Філармонія» на вулиці Кам’янецькій, 76.

Точної дати їх встановлення поки що немає. За попередніми планами, частина з них має запрацювати до кінця року. Наразі такі електронні табло вже працюють на зупинках «Поліклініка №1», «Електроніка», «Парк Молодіжний», «Проспект Миру», «Вулиця Кармелюка».

Читайте також: Скільки коштуватимуть хмельничанам «безкоштовні» тролейбуси у День міста

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую