ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Вчительці з Хмельницького допоможуть здійснити мрію для дітей з особливими освітніми потребами

Суспільство 6696
Вчителька отримала сертифікат на здійснення мрії
Вчителька отримала сертифікат на здійснення мрії. Фото: з фейсбуку Лесі Шевчук

Хмельницька спеціалізована школа №8 отримає спецтранспорт для перевезення дітей з інвалідністю.

У суботу, 5 жовтня, під час церемонії вручення освітянської премії Global Teacher Prize Ukraine 2019, сертифікат на здійснення мрії виграла вчителька початкових класів із Хмельницького Леся Шевчук. Про це повідомляє сайт Освіторіа.

Відтак, Хмельницька спеціалізована школа №8, де навчається син Лесі Шевчук, отримає спецтранспорт для перевезення дітей з інвалідністю. Також спонсори премії беруть на себе зобов’язання перебудувати басейн, щоб діти могли займатися реабілітацією.

«Я хочу дуже подякувати, адже мій син надзвичайний, особливий. Нам важко доїжджати до школи тим транспортом, який є. Бо це звичайна газель, яка не призвичаєна для перевезення дітей на візку. Ви вирішили і проблему нашої сім’ї, і дуже багатьох сімей хмельничан. Діток, які дійсно хочуть вчитися в школі. Дякую! Це неймовірно!», — сказала вчителька, отримуючи сертифікат на здійснення мрії.

Зазначається, що Леся Шевчук увійшла до ТОП-50 найкращих учителів України цього року. На креативність та щиру відданість праці молоду вчительку надихають власні сини. Адже важливість впровадження інклюзивного навчання вона знає не лише як вчителька, а й як мама хлопчика з особливими освітніми потребами. Тому й у своїй професійній діяльності пані Леся вкладає чимало часу та зусиль в індивідуальний підхід до кожного учня та учениці, допомагає адаптуватися дітям-переселенцям та пишається кожним їхнім успіхом і результатом.

Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів, яку заснувала в 2017 році ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation — засновником світової щорічної премії Global Teacher Prize. Її створили, щоб підкреслити важливість і визнання вчителів на найвищому рівні, популяризувати новаторські підходи в освіті. Це одна з найбільших премій у світі за професійні досягнення.

В Україні реалізація премії відбувається за сприяння Українського культурного фонду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую