ye-logo.v1.2

У Хмельницькому хочуть закупити тролейбуси та автобуси майже на мільярд гривень

Суспільство 4663 1
Придбання транспорту профінансується з міського бюджету
Придбання транспорту профінансується з міського бюджету. Фото: автора

Окрім цього, у місті планують розширити проїжджі частини вулиць і збудувати нові заїзні кишені майже у всіх мікрорайонах.

Вчора, 9 жовтня, під час сесії Хмельницької міської ради депутати затвердили «Програму розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту міста Хмельницького на 2019-2023 роки».

Згідно з документом, в обласному центрі зменшиться кількість малогабаритного транспорту (маршруток) і збільшиться кількість тролейбусів та автобусів.

«Впродовж п’яти років Хмельницький закупить 60 низькопольних і 6 на автономному ходу тролейбусів. Їхня орієнтовна вартість становитиме 490,5 мільйонів гривень. Крім цього, місто закупить ще 65 низькопольних автобусів за 426 мільйонів гривень. Придбання транспорту профінансується з міського бюджету», - розповів виконувач обов’язків начальника міського управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев.

«Однак хочу підкреслити, що закупівля нового транспорту розвитком транспортної інфраструктури не обмежиться. Впродовж найближчих п’яти років у Хмельницькому заплановано розширити проїжджі частини вулиць і збудувати нові заїзні кишені майже у всіх мікрорайонах міста», - зазначив Сергій Валерійович.

Читайте також:  П'ять нових тролейбусів виїхали на вулиці Хмельницького

Коментарі:

Віталій Українець 11.10.2019 06:50

Нова модель тролейбуса Богдан не зручна ! Має значно вужчу ширину ніж в старих моделях. А автобуси німецькі б/у це можлива панацея для нас!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую