ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

Півмільйона гривень на реалізацію ідеї заклали у бюджеті Красилова

Ангеліна Мовчан Суспільство 1093
Бюджет участі - це можливість для усіх бажаючих реалізувати свої ідеї для розвитку території, на якій вони проживають
Бюджет участі - це можливість для усіх бажаючих реалізувати свої ідеї для розвитку території, на якій вони проживають . Фото: автора

Таким чином намагаються активізувати місцевих жителів розвивати громаду.

Свою ідею має можливість реалізувати будь-хто із тих, хто подасть заявку і його проект визнають кращим. Для того, щоб скористатися можливістю потрібно описати свою ідею, в чому полягає її користь і які зміни відбудуться після її реалізації. Прийом таких ідей стартує 1 листопада і триватиме протягом двох тижнів.

За словами начальника сектору економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Валерія Лося, для усіх бажаючих вже провели навчання, як саме варто оформляти свої ідеї у відповідні проєкти, що важливе у плануванні та реалізації.

«Ми вже провели тренінг, як писати проекти щоб взяти участь у цій програмі. Участь взяли близько три десятки місцевих жителів різного віку: представники громадських організацій, бізнесу, місцеві жителі – усі ті, хто має бажання взяти участь у реалізації своїх ідей», – каже Валерій Лось.

Заявки збиратимуть у листопад, а вже реалізовуватимуть у наступному році. Адже, як зізнаються у громаді, кошти заклали у бюджеті на 2020 рік.

"Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість жителям громади брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету. Кожен житель громади може подати проект, пов’язаний з покращенням умов життя громадян (і громади в цілому), взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект буде реалізовуватися", - пояснює радник з місцевих фінансів Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування Наталія Любченко.

Варто зазначити, що проектом бюджету участі активно користуються жителі Дунаєвецької, Волочиської міських та Летичівської селищних громад.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую