ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

«Колесо огляду» в парку Чекмана: хмельницькі депутати виділили кошти на початок ремонту

Суспільство 1082
Капітальний ремонт атракціону коштуватиме у третину дешевше ніж замовити і встановити новий
Капітальний ремонт атракціону коштуватиме у третину дешевше ніж замовити і встановити новий. Фото: автора

За попередніми підрахунками, вартість ремонту складе два мільйони гривень.

«Колесо огляду», що в парку Чекмана, не працює більш як 10 років. На весні цього року було прийняте рішення про його реконструкцію, оскільки за підрахунками фахівців капітальний ремонт коштуватиме у третину дешевше ніж замовити і встановити новий атракціон. Тоді ж із бюджету виділили 300 тисяч гривень для виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію та проведення усіх експертиз. І хоч, до цього часу, проєкт ще не завершений, із міської скарбниці виділили ще 100 тисяч гривень для оголошення тендеру. Таке рішення було прийняте на крайній сесії Хмельницької міської ради.

Як повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок, кошти потрібні для того, аби встигнути провести всі тендерні процедури до кінця року і підписати договір із підрядником.

«Якщо ми оголошуємо тендер, то в нас мають бути гроші на виконання робіт, хоча б частково. Тому, оскільки грошей на всі роботи немає, ми заклали частково кошти аби оголосити тендер на проведення робіт і підписати договір з підрядником у цьому році. Такий тендер називається перехідний, тобто частина суми цього року, а решта наступного. Уклавши договір, підрядник зможе розпочати роботи, ті які є можливість виконувати у осіньо-зимовий період, наприклад - ремонт кабінок. Також, дуже сподіваємося, що найближчим часом матимемо проєкт. Він складний, ми сперечаємося із проєктантом про види робіт, які потрібні, а які ні», - коментує Василь Новачок.

І додає, що за попередніми підрахунками, вартість капітального ремонту атракціону складе два мільйони гривень, але точна сума буде відома після завершення проєкту.

З міського бюджету виділили 100 тисяч гривень для оголошення тендеру з реконструкції «Колесо огляду»

З міського бюджету виділили 100 тисяч гривень для оголошення тендеру з реконструкції «Колесо огляду».

Читайте також: З Дунаївців на Південь: недіюче колесо огляду просять в оренду

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую