ye-logo.v1.2
16 Листопада, 2019

Зеленський безстроково призначив суддю Теофіпольського районного суду

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 2343
До цього Андрій Самойлович впродовж п'яти років вже працював суддею Теофіпольського районного суду
До цього Андрій Самойлович впродовж п'яти років вже працював суддею Теофіпольського районного суду. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Новопризначеним суддею став Андрій Самойлович.

Сьогодні, 17 жовтня, на сайті офіційного інтернет-представництва президента України з’явився указ про призначення 40-а суддів у місцевих загальних судах країни. Серед них — Самойлович Андрій Павлович, якого Володимир Зеленський призначив достроково в Теофіпольський районний суд.

Донедавна Андрій Самойлович вже працював у цьому органі правосуддя. Проте вперше його призначили суддею лише на п’ять років. 6 серпня цього року Вища кваліфікаційна комісія суддів України визнала, що він відповідає своїй посаді й рекомендувала президенту призначити його достроково.

Останню електронну декларацію кандидата на посаду Андрій Самойлович опублікував 24 вересня 2019 року. У ній зображенні його доходи та статки за 2018-й.

Згідно з нею, офіційно новопризначений суддя зареєстрований у Білогір’ї. Там з 2004 року він у співвласності з дружиною володіє квартирою площею 34,70 квадратних метрів. Її вартість на дату набуття складає 21 тисячу 379 гривень. Також він з 2013-го має автомобіль «ЗАЗ-Daewoo Т13110» 2006 року випуску. На той час автівка коштувала йому 28 тисяч 931 гривню.

Торік на посаді судді йому нарахували 262 тисячі 284 гривні зарплатні. Натомість його дружині в Білогірській школі мистецтв — 119 тисячі 212 гривень заробітної плати. З інших доходів подружжя Самойловичів має лише банківські бонуси, які загалом склали 152 гривні.

Іншою нерухомістю, корпоративними правами чи вагомими грошовими активами Андрій Самойлович офіційно не володіє.

Нагадаємо, минулого місяця на Хмельниччині президент призначив трьох суддів: Олександра Яцина в Новоушицький районний суд, Світлану Козачук в Шепетівський міськрайонний суд та Дар’ю Божук у Хмельницький окружний адміністративний суд.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую