ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

Слідом за велодоріжкою у Хмельницькому замалювали візерунчасту «зебру»

Суспільство 2232
У центрі Хмельницького замалювали візерунчасту «зебру»
У центрі Хмельницького замалювали візерунчасту «зебру». Фото: Надії Свінціцької

Попри зауваження правоохоронців, вона рік прикрашала пішохідний перехід у центрі міста.

У вересні минулого року, в обласному центрі на вулиці Соборній з’явився візерунчастий пішохідний перехід. Ідея належала Агенції розвитку Хмельницького. Виконували роботи – працівники комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг. Поява такої «брендованої» зебри у Хмельницькому викликала чимало обговорень серед містян, які складали як схвальні так і негативні відгуки.

Своє слово тоді сказали і правоохоронці. Зокрема про те, що за Державними стандартами України (ДСТУ) такої розмітки немає. Тому вона фактично порушує законодавство, адже не відповідає регламентованим нормам. Санкція статті за таке порушення передбачає накладення штрафу у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 340 гривень.

Тодішній керівник комунального підприємства Микола Ваврищук казав, що така розмітка не довговічна, тому не варто турбуватися, що вона буде заважати водіям та пішоходам. Також керівник, зауважив що готовий взяти на себе відповідальність, якщо доведеться.

Пішохідний перехід розмалювали комунальники у вересні 2018 року. Фото з архіву.

Попри все це понад рік візерунчастий перехід «не зникав», достеменно не відомо з яких причин, чи то фарба виявилась стійкою, чи просто про нього забули. Замалювали його лише декілька днів тому. За словами теперішнього начальника КП «БРЕД» Вадима Собка, просто прийшов час оновлення розмітки.

«Нічого в цьому немає зазорного, прийшов час оновлення дорожньої розмітки в місті. Ми її оновили згідно з всіма нормами і стандартами. Я не знаю як було рік назад, лише місяць на посаді і зараз ми виконуємо оновлення розмітки аби встигнути нанести її до приходу холодів», - прокоментував Вадим Собко.

Нагадаємо, що минулого тижня у Хмельницькому на відремонтованій дорозі на Старокостянтинівському шосе замалювали «незаконну» вело доріжку. Такий статус вона отримала через те, що її проєкт ще не пройшов погодження поліціантів, коли це станеться комунальники знову нанесуть розмітку.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую