ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

Прокуратура в суді оскаржує закупівлю пального комунальниками Славути

Олександр НІКІТІН Суспільство 621
У прокуратурі вважають, що комунальники Славути порушили законодавство при закупівлі пального
У прокуратурі вважають, що комунальники Славути порушили законодавство при закупівлі пального. Фото: ілюстративне з unian.ua

За версією слідства, комунальне підприємство порушило законодавство при проведенні публічних закупівель.

Обласна прокуратура подала позов до господарського суду Хмельницької області про визнання недійсними додаткових угод до договору про закупівлю за бюджетні кошти паливно-мастильних матеріалів – 95 тисяч літрів дизельного палива та бензину вартістю 2,1 мільйони гривень.

За версією слідства, було порушено вимоги законодавства при проведенні публічних закупівель комунальним підприємством Славутської міської ради.

«Після проведення відкритих торгів на закупівлю вказаних товарів та укладення договору з переможцем, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником укладено ряд додаткових угод, якими загальні обсяги пального, що планується закупити, зменшено на 4,3 тисячі літрів. При цьому, після внесення змін щодо обсягів закупівлі ціна договору лишилась сталою, - порвідомили в пресслужбі прокуратури Хмельницької області. - Таким чином протиправно збільшено ціну за одиницю товару, що не відповідає вимогам тендерної документації та суперечить правилам добросовісної конкуренції серед учасників».

У прокуратурі зазначають, що, згідно інформації Торгово-промислової палати у Хмельницькій області, ринкові ціни на бензин та дизельне паливо з часу проведення закупівлі та до моменту внесення змін до договору тільки зменшувались. Саме тому прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання додаткових угод до договору про закупівлю товарів недійсними.

Нагадаємо, нещодавно у прокуратурі розповіли, що підозрюють дунаєвецьких чиновників у придбанні пального за завищеною вартістю.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую