ye-logo.v1.2

Мисливцям розповіли про правила полювання в новому мисливському сезоні

Суспільство 8312
Мисливці мають бути  ознайомлені із заборонами щодо полювання в певних мисливських угіддях
Мисливці мають бути ознайомлені із заборонами щодо полювання в певних мисливських угіддях. Фото: stock.adobe.com

Стартує сезон 2 листопада.

В мисливських угіддях Хмельниччини незабаром відкриється сезон полювання на хутрових та парнокопитних тварин. Про це повідомляють в Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Як зазначається в повідомленні пресслужби, відкривається сезон ліцензійного полювання на парнокопитних тварин з 2 листопада 2019 року і триватиме до 29 грудня 2019 року. Полювання на хутрових звірів за відстрільними картками розпочинається з 2 листопада 2019 року по 27 січня 2020 року. Полювання на парнокопитних індивідуального полювання – дозволене в усі дні тижня, а колективного та облавного – субота й неділя. На на бобра, зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку, вовка – субота й неділя.

Денна норма відстрілу зайця одним мисливцем – один заєць. Норму відстрілу єнотоподібної собаки та лисиці у цьому сезоні не лімітовано.

У пресслужбі також нагадують мисливцям не забувати і про відповідні документи. Вирушаючи на полювання треба мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, при наявності мисливської собаки – паспорт на мисливську собаку.

Читайте також: З початку листопада на Хмельниччині місцями заборонять ловити рибу.

Також зазначається, що при відстрілі дикого кабана обов’язково має здійснюватися відбір зразків матеріалу для дослідження на африканську чуму свиней. Відбір зразків матеріалу має проводити лише фахівець ветеринарної медицини.

Окрім того, мисливці мають бути ознайомлені із заборонами щодо полювання в певних мисливських угіддях, а саме розташуванням відтворювальних ділянок та об’єктів природно-заповідного фонду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую