ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

День визволення від нацистів: хмельничани поклали квіти до меморіалів

Суспільство 1203
28 жовтня виповнюється 75 років від часу вигнання нацистських окупантів з України
28 жовтня виповнюється 75 років від часу вигнання нацистських окупантів з України. Фото: khm.gov.ua

28 жовтня виповнюється 75 років від часу вигнання нацистських окупантів з України.

Сьогодні, 28 жовтня, виповнюється 75 років з дня визволення України від нацистських загарбників. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, цього дня 1944 року відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

«Аби вшанувати пам'ять полеглих у роки війни, на військовому кладовищі у Хмельницькому відбулися меморіальні заходи. Містяни вшанували пам’ять усіх тих, хто загинув у ті трагічні роки та поклали квіти до меморіалу на військовому кладовищі. У хвилині мовчання учасники меморіального заходу подумки згадали загиблих воїнів, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, нерідко ціною власного життя, наближали день звільнення України від нацистської окупації», - йдеться у повідомлені.

У Хмельницькій ОДА, додають, що під час меморіального заходу лунали слова вдячності і захисникам України, які сьогодні на Сході нашої держави захищають цілісність та суверенітет України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую