ye-logo.v1.2

У Шепетівці опалювальний сезон таки стартував

Суспільство 2168
Вісім міських котелень уже працюють в стартовому режимі
Вісім міських котелень уже працюють в стартовому режимі. Фото: з Фейсбук-сторінки "Шепетівська Міська-рада"

У мерії міста кажуть, що батареї одразу не будуть теплими.

Міський голова Михайло Полодюк повідомив, що у НАК «Нафтогаз України» прийняли всі документи щодо організації початку опалювального сезону у місті Шепетівка, підписані усі договори, ввечері у відповідній Програмі будуть опубліковані так звані номінації на газ, тобто місто Шепетівка сьогодні, 1 листопада, офіційно розпочала опалювальний сезон 2019/2020 років. Про це повідомляє Шепетівська міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Головний інженер Шепетівського підприємства теплових мереж інформував міського голову, що станом на 1 листопада 14:00 вісім міських котелень уже працюють в стартовому режимі і ще до кінця дня всі котельні Шепетівки будуть працювати в режимі, який буде відповідати температурному режимові», - йдеться у повідомленні.

Адміністрація Шепетівських теплових мереж зауважує, що у великих котельнях необхідно підігріти великий обсяг води, тому батареї одразу не будуть теплими, також, шановні мешканці Шепетівки, хто проживає на верхніх поверхах багатоповерхівок – спускайте повітря з батарей аби тепла вода правильно циркулювала в системі теплопостачання будинку.

Нагадаємо, у школах та садочках Шепетівки опалювальний сезон стартував ще 4 жовтня. А вже 10-го жовтня судові виконавці примусово повернули майновий комплекс Шепетівці, що перебував у концесії ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Опісля майновий комплекс опечатали. Наступного дня депутати прийняли мережу на баланс. Через кілька днів по тому Шепетівському підприємству теплових мереж надали ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва та транспортування теплової енергії.

Читате також: У Хмельницькому розпочинають подавати тепло до квартир

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую