ye-logo.v1.2

У Хмельницькому розпочинають подавати тепло до квартир

Суспільство 1947
Теплопочтачання вмикатимуть поетапно
Теплопочтачання вмикатимуть поетапно. Фото: today.ua

Стартує опалювальний сезон для населення.

У Хмельницькому розпочинають подавати тепло до багатоквартирних будинків. Відповідне розпорядження про старт опалювального сезону для населення підписав хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Згідно з розпорядженням міського голови, відcьогодні, 28 жовтня, «Хмельницьктеплокомуненерго» і «Південно-Західні тепломережі» мають провести поетапне включення опалення у житлових будинках міста та всіх інших споживачів.

Як зазначає міський голова, місто до нового опалювального сезону готове. «Ще з 3 жовтня опалюємо школи, дитсадки, медичні заклади. З понеділка поступово запускаємо опалення і в багатоквартирних будинках», - каже Олександр Симчишин.

Як зазначається в повідомленні пресслужби Хмельницької міської ради, опалювальний сезон розпочали у зв’язку із зниженням середньодобової температури повітря та тенденцією до подальшого похолодання. 

Квартирно-експлуатаційному відділу міста Хмельницького, підприємствам та організаціям, на балансі яких знаходиться житловий фонд, також рекомендовано провести поетапне включення опалення житлових будинків міста, забезпечити роботу обслуговуючого персоналу в цілодобовому режимі на період включення котелень та теплових мереж.

До слова, тарифи на теплопостачання з початком опалювального сезону сезону не змінилися. Так, для споживачів, яким тепло подає «Хмельницьктеплокомуненерго», діє тариф 1480,92 гривні за 1 Гкал. Для споживачів підприємства «Південно-Західні тепломережі» - 1499,51 гривні за 1 Гкал.

Нагадаємо, торік опалювальний сезон у Хмельницькому стартував 22 жовтня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую