ye-logo.v1.2

Шепетівський міський голова розповів, як повертатимуть тепломережі

Суспільство 1996
Наразі у Шепетівці відновлюють роботу комунального теплопостачального підприємства
Наразі у Шепетівці відновлюють роботу комунального теплопостачального підприємства. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Михайло Полодюк вважає, що примусове повернення майна ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» триватиме два-три дні.

Цього тижня завершується десять днів для добровільної передачі ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» цілісного майнового комплексу у комунальну власність. Про це вчора, 7 жовтня, повідомив Шепетівський міський голова Михайло Полодюк на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

За словами Михайла Полодюка, ще 10 вересня Північно-західний апеляційний господарський суд зобов’язав ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» передати тепломережі у комунальну власність. Проте це доволі тривала процедура — лише 25 вересня Шепетівський міськрайонний відділ державної виконавчої служби отримав наказ про примусове виконання судового рішення.

«Спочатку просили керівництво «Енергоінвесту» повернути майно у комунальну власність, проте вони відмовилися добровільно виконувати судове рішення. Тому довелося звертатися у державну виконавчу службу, — розповідає Михайло Полодюк. — Тому цього тижня завершується десять днів добровільного повернення майна у комунальну власність вже за вказівкою виконавчої служби. Після цього буде запущена процедура примусового стягнення майна, яка думаю триватиме не більше двох-трьох днів».

Очільник Шепетівки пояснив, що після завершення цієї процедури буде скликана сесія міської ради. На ній депутати мають проголосувати за передачу тепломереж на баланс комунального підприємства, чиє керівництво поїде у Київ укладати договір із НАК «Нафтогаз України» на постачання блакитного палива для забезпечення шепетівчан централізованим опаленням.

«Наразі ми вже відновлюємо роботу комунального теплопостачальника — «Шепетівського підприємства теплових мереж». Всі працівники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», залучені у технологічному процесі теплопостачання, будуть переведені на відповідні посади у це комунальне підприємство зі збереженням заробітних плат. Інших варіантів у нас немає», — зазначив Михайло Полодюк.

Нагадаємо, Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак розповіла, що Уряд чекає, коли ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» поверне тепломережі у комунальну власність. Тільки тоді НАК «Нафтогаз» погодиться на реструктуризацію боргу і видачу номінацій на газ.

Крім того, минулого тижня у Шепетівці розпочався опалювальний сезон, але в обмеженому форматі — тепло отримали лише заклади соціальної сфери, обладнанні власними модульними котельнями.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую