ye-logo.v1.2

Тепломережі Шепетівки передали комунальному підприємству

Суспільство 2248
Фото: kyiv.depo.ua

Наступний крок укладання договір із НАК «Нафтогаз України».

Після черги судових рішень та роботи виконавчої служби майновий комплекс тепломереж був переданий у комунальну власність Шепетівської міської ради. Сьогодні, рішенням позачергової сесії, його передали на баланс комунального підприємства «Шепетівське підприємство теплових мереж». Одночасно визнавши підприємство надавачем послуг з теплопостачання. Попередньо, рішенням відповідної комісії було призначено тимчасово виконуючого обов’язки начальника підприємства - Віталія Ковальчука.

Враховуючи те, що повернення майна з концесії відбулося в примусовому порядку, і ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» добровільно не передало ні майно, ні відповідну документацію на нього, керівник «Шепетівського підприємства теплових мереж» до 30 жовтня 2019 року має провести інвентаризацію фактичної наявності та стану майна.

За словами Шепетівського міського голови Михайла Полодюка, зараз приміщення і кабінети підприємства опломбовані та перебувають під охороною до завершення інвентаризації.

Також, керівнику теплопостачального підприємства, міські обранці рекомендували прийняти на роботу працівників ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» із збереженням зарплат та тарифних ставок.

Наступним кроком буде укладати договір із НАК «Нафтогаз України» на постачання блакитного палива для забезпечення шепетівчан централізованим опаленням. За словами міського голови, візит до столиці з цього приводу вже запланований на наступний тиждень. Після цього, можна буде говорити про початок опалювального сезону в Шепетівці.

Окрім того, в зв’язку з накопиченням боргів ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» депутати, на позачерговій сесії, прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, Міністра внутрішніх справ України, Міністра розвитку громад і територій України, Генерального прокурора України. У зверненні просять провести невідкладні дії по встановленню осіб, винних у зростанні заборгованості ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ та притягнути їх до кримінальної відповідальності.

Читайте також: Шепетівські депутати виступили проти «формули Штайнмаєра»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую