ye-logo.v1.2
24 Вересня, 2020

Хмельницьке ДБР придбає автомобілів на кілька мільйонів гривень

Суспільство 1346
Три «Skoda Octavia» загалом коштуватимуть 2 мільйони 227 тисяч 404 гривні
Три «Skoda Octavia» загалом коштуватимуть 2 мільйони 227 тисяч 404 гривні. Фото: ілюстративне skodacentre.com.ua

Для купівлі автомобілів управління Державного бюро розслідувань провело три тендери.

Вчора, 4 листопада, територіальне управління Державного бюро розслідувань, яке розташоване у Хмельницькому, уклало два договори на покупку чотирьох автомобілів. Зокрема, вони придбають три авто марки «Skoda Octavia» і одну «Toyota Hilux». Крім того, ДБР планує купити ще один автомобіль - «Citroen Space Tourer L3». Про це свідчать результати тендерів проведених за допомогою порталу публічних закупівель «Prozorro».

Згідно з інформацією першої публічної закупівлі, хмельницьке ДБР купить три спеціалізовані автомобілі на базі «Skoda Octavia». У вимогах прописано, що вони мають бути укомплектовані спеціальним обладнанням та пакетом документів необхідним для їх реєстрації. Зокрема, серед додаткової комплектації зазначаються металевий захист картеру двигуна, гумові килими для салону й тонування заднього скла і скла дверей. Крім того, в авто мають бути сигнально-гучномовні пристрої. Рік випуску — не раніше 2019 року.

Переможець цих відкритих торгів хмельницьке ПП «Торговий дім «Євромоторс» запропонувало найнижчу ціну — 2 мільйони 227 тисяч 404 гривні. Натомість пропозиція його єдиного конкурента, дочірнього підприємства «Автотрейдінг – Одеса» була на 11 тисяч 346 гривень більшою.

До речі, днями Хмельницька обласна державна адміністрація також уклала договір з ПП «Торговий дім «Євромоторс» на покупку автомобіля «Skoda Kodiaq» за 890 тисяч гривень. Як ми зазначали, це приватне підприємство пов’язане з народним депутатом восьмого скликання Гвоздьовом Михайлом Олексійовичем. У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань він вказується керівником ТОВ «Холдинг-Інвест». Саме ця компанія заснувала «Торговий дім «Євромоторс». Крім того, кінцевим бенефіціарним власником останнього є дружина екснардепа Гвоздьова Людмила Василівна.

Ціна «Toyota Hilux Pick-up» для ДБР склала 1 мільйон 95 тисяч 600 гривень. Фото: ілюстративне asia.nikkei.com

Ціна «Toyota Hilux Pick-up» для ДБР склала 1 мільйон 95 тисяч 600 гривень. Фото: ілюстративне asia.nikkei.com

Того ж дня, 4 листопада, ДБР уклало договір з хмельницьким ТОВ «Гранд Мотор» на покупку «Toyota Hilux Pick-up». Під час аукціону воно запропонувало найнижчу ціну — 1 мільйон 95 тисяч 600 гривень. Натомість його єдиний конкурент, зареєстрований у Київській області, ТОВ «Віді Автострада» — на 3 тисячі 400 гривень більше.

Кінцевим бенефіціарним власником (контролером) ТОВ «Гранд Мотор» зазначається Гвоздьова Марія Костянтинівна. Вона не лише має спільне прізвище з екснардепом, але й пов’язана з його дружиною кількома компаніями. Зокрема, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вони обоє вказані як засновники вінницького ТОВ «Преміум Моторс».

Щодо самого автомобіля, то це має бути пікап (легковий автомобіль з відкритою вантажною платформою). Як і попередні авто, він має бути укомплектований сигнально-гучномовним пристроєм, а його рік виробництва — 2019-й.

 ДБР має купити «Citroen Space Tourer L3» за 1 мільйон 133 тисяч 730 гривні Фото: ілюстративне citroen.autoua.net

ДБР має купити «Citroen Space Tourer L3» за 1 мільйон 133 тисяч 730 гривні Фото: ілюстративне citroen.autoua.net

Також ДБР провело тендер на покупку легкового автомобіля типу «Citroen Space Tourer L3» (фактично це мікроавтобус — авт.), проте договір з переможцем поки що не укладено, але опубліковано намір зробити це.

Попередньо у цій публічній закупівлі теж перемогло ТОВ «Гранд Мотор». Ця компанія запропонувала за автомобіль 1 мільйон 133 тисяч 730 гривні. Натомість його єдиний конкурент, львівське ТЗОВ «Сервісний центр «Діамант» — на 4 тисячі 270 гривень більше.

Таким чином територіальне управління ДБР до кінця року має закупити п’ять автівок на загальну суму 4 мільйони 456 тисячі 734 гривень. Джерело фінансування - державний бюджет. Згідно з вимогами усіх тендерів машини мають надати їм до 15 грудня 2019-го.

Читайте також: Хмельницький суд ремонтуватиме компанія, пов’язана з ексдепутатом міськради

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую