ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Хмельницька облдержадміністрація придбає авто в компанії, пов’язаної з екснардепом

Суспільство 2092
Хмельницька ОДА купить позашляховик «Skoda Kodiaq»
Хмельницька ОДА купить позашляховик «Skoda Kodiaq». Фото: ілюстративне carscoops.com

Сума угоди склала майже 900 тисяч гривень.

Хмельницька обласна державна адміністрація уклала договір з приватним підприємством «Торговий дім «Євромоторс» на придбання позашляховика «Skoda Kodiaq». Про це свідчить інформація розміщена на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Згідно з інформацією публічної закупівлі, договір був укладений 31 жовтня. Очікувана вартість автомобіля складала 900 тисяч гривень. Хмельницьке ПП «Торговий дім «Євромоторс» запропонувало найнижчу ціну — 890 тисяч гривень. Натомість його єдиний конкурент житомирське ТОВ «Союз Автомотів», чиїм кінцевим бенефіціарним власником є Гратій Олена Володимирівна, запропонувало лише на одну тисячу гривень більше.

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вказано, що керівником ПП «Торговий дім «Євромоторс» є Гураль Андрій Миколайович. Проте кінцевим бенефіціарним власником зазначається Гвоздьова Людмила Василівна. Вона є дружиною народного депутата восьмого скликання Гвоздьова Михайла Олексійовича. Крім того, останній є керівником ТОВ «Холдинг-Інвест», компанії яка заснувала «Торговий дім «Євромоторс».

Нагадаємо, автомобіль має бути обладнаним вісьмома динаміками, пакетом курця (прикурювач, попільничка спереду та позаду) і тонованими вікнами. Його колір повинен бути чорним металіком. До речі, на сайті офіційного дистриб’ютора «Skoda» в Україні, автівки з модельного ряду «Kodiaq» із заявленими характеристиками в тендерній документації коштують від 794 тисяч гривень.

До теми. Минулого місяця Кабмін погодив кандидатуру на посаду нового голови Хмельницької ОДА. Очолити область може Дмитро Габінет. У своїй електронній декларації кандидата на посаду він вказав, що у 2018 році володів стареньким «Москвичем».

Читайте також: Для чого медикам Хмельниччини купують 600 ноутбуків

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую