ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

У Хмельницькому попрощалися з Володимиром Розгонюком

Суспільство 13131
Прощання з Володимиром Леонтійовичем відбулося у приміщенні ритуальної служби
Прощання з Володимиром Леонтійовичем відбулося у приміщенні ритуальної служби. Фото: автора

Медик 19 років очолював Хмельницьку міську лікарню.

Сьогодні, 7 листопада, в обласному центрі прощалися з головним лікарем Хмельницької міської лікарні Володимиром Розгонюком. Медик помер 6 листопада

Прощання з лікарем відбулося у приміщенні Хмельницької міської ритуальної служби. Сотні людей з квітами та вінками прийшли провести Володимира Розгонюка в останню путь. Чимало присутніх не стримував сліз. Після двогодинного прощання з Володимиром Леонтійовичем, десятки вінків та сотні квітів поклали біля труни медика та провели на кладовище у мікрорайон Ружична, де його поховали.

Провести в останній путь медика прийшло багато людей.
Володимир Розгонюк помер вчора, 6 листопада.
Чимало присутніх не стримував сліз.
Люди, які прийшли віддати шану померлому, вишикувалися в чергу аби потрапити до приміщення ритуальної служби.

Відповідальний, доброзичливий, добросовісний, завжди привітний – такими словами згадували про Володимира Розгонюка присутні.

 

Сергій Мельник, колишній Хмельницький міський голова:

«Я пам’ятаю Володимира Розгонюка з далеких 90-х років. Тодішній міський голова Хмельницького Михайло Чекман створив у місті діагностичний центр, який очолив талановитий лікар Володимир Розгонюк. Він був прихильником прогресивних методик роботи. Коли він став головним лікарем Хмельницької міської лікарі, не соромився «брудної» роботи, робив усе, аби медзаклад процвітав. Володимир Леонтійович був головним лікарем, який не просто видавав накази, а жив життям лікарні».

Віра Красновська, хмельничанка:

«Разом з Володимиром Розгонюком ми колись грали у волейбол. Пам’ятаю його як людину, яка любила спорт. Ми їздили з командами на змагання і серед усіх чоловіків неабияк виділявся Володимир. Мене приємно вражало те, що незважаючи на високу посаду, Володимир Леонтійович завжди нарівні з нами розмовляв і ставився до нас як до друзів».

Володимир Вавринчук, товариш:

«Ми дружили з Володимиром понад 40 років. Наша дружба зав’язалася під час волейбольних ігор, які ми разом відвідували. Потім ми почали дружити сім’ями. Він був одним із найвірніших друзів. Завдяки прикладу Володимира Леонтійовича мій син став медиком, за що я йому дуже вдячний. Разом зі смертю Володі ми дуже багато втратили, адже він був дуже доброю людиною. Хай земля йому буде пухом…»

Анжеліка Дзісяк, завідувачка рентгенологічним відділення відділенням Хмельницької міської лікарні:

«Володимир Розгонюк був моїм керівником, порадником та вчителем. Для колективу він був не лише головним лікарем, але й другом, при цьому завжди умів втримати баланс. Всі його поважали. Він був на своєму місті. У лікарні був порядок і дисципліна. Сам Володимир Леонтійович завжди мав гарний вигляд – стриманий у одязі, з красивою краваткою та завжди у ідеально-білому халаті. Будемо його пам’ятати, як людину, яка прагнула кращого і намагалося не стояти на місті. Нехай спочиває з Богом...»

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую