ye-logo.v1.2
7 Квітня, 2020

Помер головний лікар Хмельницької міської лікарні

Суспільство 27922
Володимир Леонтійович 19 років був головним лікарем міської лікарні у Хмельницькому
Володимир Леонтійович 19 років був головним лікарем міської лікарні у Хмельницькому. Фото: з архіву

Володимиру Розгонюку було 66 років.

Сьогодні вночі, 6 листопада, зупинилося серце головного лікаря Хмельницької міської лікарні Володимира Розгонюка. Цю інформацію сайту «Є» підтвердив начальник управління охорони здоров’я міста Борис Ткач.

«Ми втратили одного зі своїх корифеїв, прекрасного спеціаліста, чуйного лікаря. Від імені усіх медиків міста висловлюємо щирі співчуття родині покійного», - сказав Борис Васильович.

Відомо, що прощання з головним лікарем відбудеться завтра, 7 листопада о 12-ій години в приміщенні Хмельницької міської ритуальної служби (вул. Толстого, 5а). Медика поховають на кладовищі в мікрорайоні Ружична.

Висловлюємо співчуття рідним!

Довідка:

Розгонюк Володимир Леонтійович народився 1 червня 1953 року. В 1972 році закінчив Хмельницьке медичне училище. З 1972 по 1974 рік проходив строкову службу. В 1974 році після звільнення у запас поступив на перший курс Вінницького медичного інституту, повний курс якого з отриманням кваліфікації лікаря-педіатра та диплома з відзнакою закінчив у 1980 році.

У 1981 році приступив до роботи в Хмельницькій міській дитячій лікарні на посаді дільничного лікаря-педіатра. З 1983 по 1997 рік - головний лікар міської поліклініки №3. В 1997 році переведений на посаду головного лікаря міського лікувально-діагностичного центру з одночасним виконанням протягом певного часу попередніх обов’язків. З вересня 1999 року призначений головним лікарем лікарні швидкої медичної допомоги, з лютого 2000 року – головним лікарем Хмельницької міської лікарні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую