ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

На Озерній почали облаштовувати територію навколо водойми

Суспільство 2386
Доріжку почали облаштовувати минулого тижня
Доріжку почали облаштовувати минулого тижня. Фото: автора

Будують пішохідну доріжку навколо озера.

Минулого тижня у мікрорайоні Озерна, що в обласному центрі, розпочали будівництво пішохідної доріжки навколо існуючої водойми. Проведення капітального ремонту зони відпочинку, згідно оголошеного тендеру, вартуватиме бюджету міста 7 мільйонів 438 тисяч гривень.

Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василь Новачок, цього року планують облаштувати лише доріжку з боку вулиці Озерної. На це витратять один мільйон гривень.

«Зі сторони вулиць Залізняка та Бандери облаштовуватимемо доріжки уже наступного року. Також уздовж всієї території водойми буде освітлення, встановленні лавочки та сміттєві урни. Коли завершимо всі роботи, поки не відомо, бо не знаємо яке фінансування буде у 2020, але, сподіваюсь, все зробимо», - каже Василь Пилипович.

Територію готували до облаштування

За його словами, у планах – очистка озера від очерету. Цієї частини роботи у проєкт не закладали, але реалізувати хочуть, щоб територія була повністю приведена до ладу. Звісно, на це також потрібен чималий фінансовий ресурс.

Повністю роботи завершать наступного року
Доріжку від вулиці Залізняка будуватимуть у 2020

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую