ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

Зв’язана мотузками полончанка розплакалася на «Топ-моделі по українськи»

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 3086
За звання топ-моделі вже кілька місяців борються учасниці з різних куточків України, серед них і 17-річна Дарина Герасимчук з Полонного
За звання топ-моделі вже кілька місяців борються учасниці з різних куточків України, серед них і 17-річна Дарина Герасимчук з Полонного. Фото: скрін з відео

За допомогою японського мистецтва зв’язування дівчина боролася з внутрішніми переживаннями.

Днями вийшов новий випуск модельного реаліті на «Новому каналі». Семеро дівчат продовжують змагатися за перемогу у проєкті «Топ-модель по-українськи», серед яких 17-річна Дарина Герасимчук з Полонного.

Протягом останнього тижня учасниці мали долати кризу, яка наступила в них. У першому випробуванні випуску моделі знімали fashion-ролик, де мали показати себе справжніх. Для відео учасниць зв'язали мотузками у техніці японського мистецтва «шибарі». Не зважаючи страх і дискомфорт, їм довелося позувати та виявляти щирі емоції.  Дарина на випробування йшла останньою. Розплакавшись під час роботи, полончанці вдалося віддатися повністю емоціям і переконати експертів у вдалому позуванні.

Вже наступного дня учасниці виконували завдання на даху багатоповерхівки. Цього разу задача дівчат – не боятися виглядати смішними і бути максимально розкутими. У результаті, Дарині присвоїли жартівливий титул «найбільшого рота».

Читайте також: Дівчина з Хмельниччини дефілювала по цвяхах у відомому модельному реаліті.

Ще одне випробування стало невдалим для учасниць проєкту. Моделі в образах світських левиць на скейтах мали прорекламувати взуттєву колекцію. Але, на думку, експертів, ніхто не впорався із завданням. Позування ж Дарини з скейтом під час дефіле порівняли з позуванням із буханкою хліба.

Непланове четверте завдання стало колективною номінацією на виліт. У закинутій будівлі моделям влаштували crash-фотосесію. Щоб позбутися стресу і завоювати місце в проєкті, дівчата трощили на камеру побутові предмети, намагаючись зробити гарний кадр. Реквізитом полончанки стали кавун і бита.

«Дарина обрала найризикованіший реквізит. В неї була лише одна спроба, – говорить ведуча реаліті Алла Костромічова. - Як висновок, з логікою на відміну від інших дівчат все гаразд, а з моделінгом не дуже».

Експерт проєкту Сергій Нікітюк теж зауважив, що Дарина була зовсім нецікавою на подіумі цього тижня. Проте, за їх рішенням, дівчина з Хмельниччини все ж пройшла далі і продовжить боротьбу в проєкті.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую