ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

У Славуті рекомендують не пускати до міста пересувні цирки з тваринами

Суспільство 898
У Славуті не хочуть пускати пересувні цирки з тваринами
У Славуті не хочуть пускати пересувні цирки з тваринами. Фото: ілюстративне UAnimals

Таке рішення підтримали місцеві депутати.

Сьогодні, 29 листопада, під час сесії Славутської міської ради депутати проголосували за рекомендацію управлінню культури не надавати дозвіл пересувним циркам-шапіто з дикими тваринами розміщуватися на території міста.

«Крім того, у зв’язку із набуттям розголосу питання щодо жахливих умов утримання, безжалісного дресирування диких тварин у заїжджих пересувних цирках-шапіто, недопущення порушень державних стандартів Славутська міська рада вирішила рекомендувати Державній екологічній інспекції України посилити контроль у здійсненні контролю за додержанням вимог законодавства у сфері захисту диких тварин від жорстокого поводження», - йдеться у повідомленні.

Як пише «Deutsche Welle», транспортувати диких тварин в Україні офіційно заборонили ще з 2017 року. Однак всупереч закону, приватні цирки досі з ними гастролюють. «Під тиском захисників тварин останніми роками у кількох українських містах уже ввели локальні заборони на шапіто. Першим стаціонарним закладом, де діє тимчасова заборона на виступи диких тварин, став цирк в Одесі. Це сталося у вересні 2019-го після перевірок екологічної інспекції», - йдеться у повідомленні.

У планах Міністерства культури, молоді та спорту вже з 2021 року повністю заборонити експлуатацію диких тварин на арені. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую