ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Коли в школах Хмельницького розпочнуться зимові канікули

Суспільство 4861
Другий семестр в школах Хмельницького розпочнеться 13 січня 2020 року та закінчиться 29 травня 2020 року
Другий семестр в школах Хмельницького розпочнеться 13 січня 2020 року та закінчиться 29 травня 2020 року. Фото: stock.adobe.com

Триватимуть канікули у школярів протягом шістнадцяти днів.

Перший семестр навчального року підходить до кінця, у хмельницьких школах цього року він закінчиться 27 грудня. Вже з 28 грудня у школярів розпочнуться зимові канікули, які триватимуть по 12 січня 2020 року. Крім того, будуть й додаткові канікули для учнів перших класів – з 17 лютого по 23 лютого 2020 року.

Як розповіла виконувачка обов’язків директора міського департаменту освіти та науки Світлана Губай, заклади освіти самі вирішували строки проведення канікул.

«У серпні було проведене засідання педагогічних рад, де ми затвердили структуру навчального року. Тоді навчальні заклади могли змінювати дати канікул, але всі визначилися проводити їх одночасно, - говорить вона. - Приватні школи міста можуть мати інші дати. До прикладу, осінні канікули у нас не співпадали. Можливо, так буде й взимку».

За словами Світлани Губай, цього року у закладах освіти міста запланували цикл різдвяно-новорічних заходів. Організують тематичні свята до Андріївських вечорниць, Миколая. Коли ж проводити новорічні ранки, кожна школа буде вирішувати в індивідуальному порядку. Але, зазвичай, вони проводяться в останній тиждень семестру.

Додатковий вихідний хмельничани матимуть 25 грудня - цього дня відзначається Різдво Христове за григоріанським календарем. Скільки загалом днів відпочиватимемо у грудні, читайте у матеріалі.

Нагадаємо, хмельницькі метеорологи розповіли, яку погоду очікувати в грудні.

Читайте також: Зимові фестивалі в Україні. Куди поїхати у грудні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую