ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

У Славуті в кафе стався вибух

Суспільство 3705
Жінки, післдя обстеження медиків, відмовлисиь від госпіталізації
Жінки, післдя обстеження медиків, відмовлисиь від госпіталізації. Фото: dt.ua

Дві жінки отримали травми.

Вчора, третього грудня, приблизно о 9.35 в Славуті в одному з кафе на вулиці Ярослава Мудрого сталася надзвичайна подія. За повідомленням оперативно-координаційного центру Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області, ймовірно, внаслідок порушення в системі циркуляції води стався гідро вибух твердопаливного котла без послідуючого горіння.

До приймального відділення Славутської райлікарні були доставлені дві жінки, - повідомили в ДСНС. – Після огляду потерпілих лікарями було встановлено, що громадянка 1963 року народження отримала травми у вигляді забою голови, опік ІІ ступеня лівої кисті, забійно-рвану рану лівої гомілки, ще одна потерпіла - 1972 року народження, отримала травми у вигляді забою голови, подряпини правої вісочної області».

Після проведення медичного обстеження, як кажуть рятувальники, обидві від госпіталізації відмовились. «Виїздом на місце події встановлено, що пошкоджено віконну раму, двері, внутрішнє облицювання стін котельні без руйнування основних несучих конструкцій», - додали в ДСНС.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую