ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Наступні три дні в мікрорайон Гречани не їздитимуть тролейбуси

Суспільство 1850
11, 12 і 13 грудня з 7-ї до 17-ї години в мікрорайоні Гречани не курсуватимуть тролейбуси
11, 12 і 13 грудня з 7-ї до 17-ї години в мікрорайоні Гречани не курсуватимуть тролейбуси. Фото: автора

Виконуватимуться роботи з омолодження дерев.

Від завтра, 11 грудня, мікрорайон Грачани частково залишиться без тролейбусного сполучення. Це пов’язано з тим, що 11, 12 і 13 грудня з 7-ї до 17-ї години на вулиці Курчатова виконуватимут роботи з омолодження дерев. Для безпеки працівників комунального підприємства буде знеструмлено контактну мережу. Тому рух тролейбусів у мікрорайон Гречани на час виконання робіт буде скасовано. Його поновлюватимуть щодня з 17-ї години.

За словами Сергія Шепурева, начальника управління транспорту та зв’язку міста, перевізники, які обслуговують маршрути в мікрорайон Гречани, збільшать кількість транспорту на час відсутності тролейбусів.

«Сьогодні почали курсувати великогабаритні автобуси по маршруту №2. Вони частково посилять цей напрямок. На маршруті курсує п’ять одиниць, проти чотирьох, які були раніше. Також ми звернулись до перевізників, аби на цей час вони підсилили маршрути мікрорайону Гречани. Це означає, що на час відсутності на маршруті тролейбусів, перевезення здійснюватиме більша кількість маршруток», - коментує Сергій Шепурев.

В управлінні кажуть, що автобусні маршрути працюватимуть у посиленому режимі. Фото: автора.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую