ye-logo.v1.2

Юних хмельничан вчитимуть створювати роботів

Суспільство 921
Наразі в бюджеті-2020 закладено 1,5 мільйона гривень на створення студії з робототехніки
Наразі в бюджеті-2020 закладено 1,5 мільйона гривень на створення студії з робототехніки. Фото: ілюстративне eschoolnews.com

Студія робототехніки працюватиме у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва.

У бюджеті обласного центру на 2020 рік закладено мільйон 500 тисяч гривень на капітальний ремонт приміщення Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва для облаштування студії робототехніки. Кореспонденти сайту «Є» дізналися у його керівництва, коли саме може запрацювати цей безкоштовний гурток.

За словами директорки Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва Марини Пилипак, наразі в обласному центрі працює чимало безкоштовних гуртків для дітей. Проте в місті дійсно не вистачає гуртка з робототехніки. Під час вивчення досвіду Тернополя та Дніпра помітили, що такі студії цікаві дітям і дозволяють поєднати їх життя зі створенням сучасних технологій. Тому запланували відкрити безкоштовний гурток з робототехніки й у Хмельницькому.

«До кінця цього року плануємо виготовити проєктно-кошторисну документацію для ремонту необхідного приміщення. Після її затвердження, орієнтовно в січні 2020-го, зможемо оголосити тендер. Цей етап може тривати кілька місяців. Вже після проведення ремонту зможемо займатися організаційними питаннями та придбанням техніки. Сподіваюся, що ми зможемо впоратися до вересня. Проте точні дати відкриття наразі назвати важко — все залежить від фінансування», — пояснила Марина Пилипак.

Також вона розповіла, що ще мають визначитися з  програмами навчання дітей, адже вони є різні. Зокрема, і для юних хмельничан з особливими потребами. 

«Ми ще будемо визначати вікові обмеження для відвідувачів секції робототехніки. Деякі з програм дозволяють навчати дітей з шести років», — додала Марина Пилипак.

Нагадаємо, вчора міські депутати прийняли бюджет обласного центру на наступний рік. Хмельницький міський голова Олександр Симчишин назвав бюджет-2020 найгіршим за роки його каденції. Попри зростання власних доходів обласного центру, Хмельницький все більше має віддавати реверсних дотацій у державну скарбницю.

Читайте також: Які зміни наступного року чекають на дитсадки та школи Хмельницького

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую