ye-logo.v1.2
23 Січня, 2020

На Хмельниччині призначили чотирьох суддів: що декларують служителі Феміди

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1345
Для судів Хмельниччини призначили чотирьох служителів Феміди
Для судів Хмельниччини призначили чотирьох служителів Феміди. Фото: lawcentre.org.ua

У суддів раніше закінчились повноваження.

Сьогодні, 12 грудня, на сайті президента України з'явилися два укази про кадрові призначення у місцевих загальних судах Хмельниччини. Служителів Феміди отримали два суди області.

Так, згідно з указом, суддями Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області призначено Сергія Баєва, Аліну Демінську та Оксану Заворотну, а Ярмолинецького районного суду — Вадима Мазурчака.

Згідно із декларацією за 2018 рік, Сергій Баєв разом із дружиною мають квартиру, земельну ділянку і нежитлове приміщення у Хмельницькому. Заробітна плата отримана за основним місцем роботи Сергія Михайловича у Хмельницькому міськрайонному суді склала – 241 981 гривню, а дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю дружини – 209 105 гривень.

Аліна Демінська прозвітувала про квартиру в обласному центрі, власником якої є третя особа, та зароблених в управлінні Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області 257 923 гривні, ще 26 768 гривень складала її пенсія. У чоловіка судді лиш квартира у місті Стрий Львівської області, про його місце роботи та дохід у декларації дружини нічого не сказано. А суддя Оксана Заворотна прозвітувала про земельну ділянку та будинок у Хмельницькому, зарплатню у судовій адміністрації – 243 019 гривень.

Найбільшою виявилась декларація судді Ярмолинецького райсуду Вадима Мазурчака. У нього дві земельні ділянки і будинок в селі Шаровечка Хмельницького району, земельна ділянка, нежитлова будівля та недобудований садовий будинок у селі Лісові Гринівці. Суддя декларує, що користується автомобілем «ВАЗ», що належить його батьку. У територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області йому нарахували 224 626 гривень зарплати, ще 26 430 гривень там же отримав допомоги на оздоровлення.

Дружина, Галина Мазурчак, декларує частку квартири в Хмельницькому, дві земельних ділянки в селі Давидківці, дохід від надання майна в оренду 12 422 гривні та допомогу до досягнення дітьми 3 років – 10 320 гривень. Подружжя, згідно із декларацією за 2018 рік, орендувало квартиру у Хмельникому, на двох зберігали 5300 доларів та близько 20 тисяч гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую