ye-logo.v1.2
27 Січня, 2020

Олександр Педан знявся в новорічному шоу пародій

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 840
Напередодні нового року транслюватимуть нове шоу з Олександром Педаном
Напередодні нового року транслюватимуть нове шоу з Олександром Педаном. Фото: novy.tv

Разом із відомим хмельничанином шоу веде Сергій Притула.

Нещодавно в одному із ресторанів столиці відбулися зйомки пародійного ток-шоу «Кілька пародій». Як повідомляє «Новий канал», його ведучими стали – Сергій Притула та Олександр Педан.

«Кілька пародій» – це телевізійна кнайпа, де засідають Олександр Педан і Сергій Притула, а в гості до них заходять зірки. Але спокійно відпочити за чашкою кави їм не вдається, адже вони стають об’єктами розіграшів та пародій.

«На свята хочеться бачити улюблені, рідні обличчя з телеекранів, хочеться гумору, легких і ненав’язливих програм. Мені було весело і в кайф на зйомках. Так само почувалися наші зірки. Я не очікував від них такої реакції», - коментує Олександр Педан «Новому каналу».

За задумом, Олександр Педан знаходиться на міні-сцені, де на екрані транслюють пародії. Він першим зустрічає гостей. Сергій Притула з дівчиною-співведучою чекають зірок біля барної стійки, щоб разом подивитися телевізійні карикатури, пожартувати й поговорити.

У «Кілька пародій» обіграють найгучніші події шоу-бізнесу за цей рік. Наприклад, шоу «Королева ночі» Ольги Полякової, серіал «Кріпосна», що буквально розірвав ефір СТБ, або неприязнь ведучої Нового каналу Лесі Нікітюк до блогера Олексія Дурнєва.

«Це була перша пародія на мене, – ділиться враженнями Леся Нікітюк. – Наче мені комплімент такий. Адже не всіх людей пародіюють. Телевізійні карикатури роблять на тих, хто сам по собі цікавий. Виходить, я привертаю увагу глядачів. Рада, що мене так оцінили».

«Під роздачу» творців ток-шоу потрапили також MARUV, Павло Зібров, експерти «Топ-модель по-українськи», DANTES, DZIDZIO, Jerry Heil. Крім пародій зірки брали участь у різних інтерактивах, ведучі провокували їх каверзними запитаннями.

Прем’єра «Кілька пародій» на Новому каналі – 30 грудня.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую