ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленський призначив премію молодій науковиці з Хмельницького

Суспільство 3889
Лесю Литвинчук відзначили за роботу «Стратегія профілактики наркозалежності у військових навчальних закладах»
Лесю Литвинчук відзначили за роботу «Стратегія профілактики наркозалежності у військових навчальних закладах». Фото: ілюстративне president.gov.ua

Нею стала Леся Литвинчук з Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Днями Володимир Зеленський призначив премії для молодих вчених. Їх отримали 88 науковців з різних частин країни, які спеціалізуються у різноманітних галузях — від аграрної сфери до психології. Серед них є науковиця з хмельницького навчального закладу — Леся Литвинчук. Про це йдеться в указі президента України від 13 грудня 2019 року.

«На підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки постановляю присудити премії президента України для молодих вчених 2019 року. Зокрема, Литвинчук Лесі Михайлівні — докторові психологічних наук, старшому науковому співробітникові Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького — за роботу «Стратегія профілактики наркозалежності у військових навчальних закладах», — зазначається в указі очільника держави.

На сайті Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки опублікована довідка про творчий внесок у наукову роботу «Стратегія профілактики наркозалежності у військових навчальних закладах» Лесі Литвинчук за підписом ректора Національної академії Олега Шинкарука.

«У цій роботі Леся Литвинчук вперше обґрунтувала зміст, структуру і технології профілактики наркозалежності у військових навчальних закладах та розробила відповідну програму, довівши її ефективність. Вчена розробила новий підхід до оптимізації системи планування та забезпечення процесу психологічної профілактики наркозалежності, обґрунтувала принципи профілактики та уточнила специфічний для наркозалежних комплекс синдромів, який слід враховувати у підготовці профілактичних та лікувальних програм», — йдеться у документі.

Також у ньому зазначається, що Леся Литвинчук є автором двох одноосібних монографій, 20-и статей у наукових фахових виданнях, однієї статті у закордонному періодичному фаховому виданні, семи 7 статей у виданнях, які включені до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз.

Читайте також: Хмельницька прикордонна академія підготувала понад 10 тисяч офіцерів

Коментарі:

Віталій Українець 22.12.2019 09:58

зараз багато наркоманів займають високі шаблі влади!

15.12.2019 21:07

Син бувшого ректора Академії національної прикордонної служби генерала *** курсант *** був наркоманом, його командир такий собі полковник *** приховував цей факт і той наркоман син ректора навчався у академії,після навчання хвороба наркоман не завадила йому цьому сину генерала *** , стати офіцером наркоманом у одному з прикордонних загонів. Це правда можете перевірити кому цікаво. Модераторам прошу не видаляти правду ,це не 1939 рік. Від адміністратора сайту: Повідомлення відредаговане, оскільки містить дані, документальне підтвердження яким не було представлене, а отже такі дані можуть бути розцінені, як наклеп. Дякуємо за розуміння.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую