ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2020

Зеленський призначив суддю в Шепетівку

Суспільство 1857
Президент призначив суддю у Шепетівський міськрайонний суд
Президент призначив суддю у Шепетівський міськрайонний суд. Фото: rsu.gov.ua

Про це йдеться у відповідному указі.

Сьогодні, 23 грудня, президент України призначив суддю для одного із судів Хмельниччини. Про це йдеться у відповідному указі, розмішеному на офіційному сайті глави держави.

Згідно із документом, суддею Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області стала Наталя Леонідівна Стаднічук. Як повідомляють у пресслужбі Шепетівського міськрайонного суду, Наталя Леонідівна і до призначення працювала цьому ж судді, однак у 2017 році в неї закінчилися повноваження.

У декларації за 2018 рік новопризначена суддя вказала по квартирі у Харкові та Хмельницькому, також квартиру в Шепетівці, власником якої є третя особа. Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи у Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області, склала 243 030 гривень. Також, минулого року Наталя Стаднічук сплатила по банківському кредиту понад 75 тисяч гривень, і отримала наприкінці 2018 року ще один в розмірі 17 919 гривень. Про грошові збереження та транспортні засоби у декларації не йдеться.

Читайте також: На Хмельниччині призначили чотирьох суддів: що декларують служителі Феміди

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую