ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Суспільство 1338
Квіти поклали до пам
Квіти поклали до пам'ятника українському політикові. Фото: khm.gov.ua

Заходи відбулися з нагоди дня народження Героя України.

Сьогодні, 24 грудня, В’ячеславу Чорноволу виповнилося б 82 роки. З цієї нагоди побратими Героя, небайдужі хмельничани та представники місцевої влади вшанували пам’ять політичного діяча, одного із засновників і багаторічного лідера РУХу. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Кілька десятків людей цього дня поклали квіти до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу на одній з центральних вулиць  міста – Соборній.

Довідково: В'ячеслав Максимович Чорновіл народився 24 грудня 1937 на Черкащині — український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в'язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років; Герой України (2000, посмертно). Загинув 25 березня 1999 року за нез'ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем. Похований у Києві на Байковому кладовищі на центральній алеї.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую