ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

Петиція щодо відділення малоінвазивної хірургії: що про це думає хмельницька влада

Суспільство 1363
«Такі рішення приймає головний лікар закладу і вони не мають погоджуватися з міською владою», - каже хмельницький міський голова
«Такі рішення приймає головний лікар закладу і вони не мають погоджуватися з міською владою», - каже хмельницький міський голова. Фото: з архіву

Звернення набрало потрібних 500 голосів і буде розглянуте виконавчим комітететом Хмельницької міської ради.

На початку грудня керівництво Хмельницької міської лікарні прийняло рішення про реорганізацію відділення малоінвазивної хірургії. Пояснюють такі кроки тим, що воно дублює роботу відділення хірургії, а його утримання нерентабельне для закладу. Такі зміни підтримали в Управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради. Проти реорганізації виступили працівники відділення малоінвазивної хірургії. Також, 3 грудня, на сайті електронних петицій зареєстрували звернення «Про відміну рішення щодо закриття відділення малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні». Автор петиції Оксана Каракула, вважає, що відділення потрібно зміцнювати, а не закривати.

Сьогодні, 24 грудня, петиція набрала потрібних 500 голосів. За процедурою має бути розглянута виконавчим комітететом Хмельницької міської ради. За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, ця петиція, як і будь-яка інша, буде розглянута. Але, додає, що рішення про реорганізацію відділення – це господарська діяльність Хмельницької міської лікарні. Такі рішення приймає головний лікар закладу і вони не повинні погоджуватись з міською владою. Окрім того, зазначає, в петиції йдеться про скасування рішення щодо закриття відділенні. А його закривати не планують, а лише реорганізовують.

«Це господарська діяльність комунального підприємства «Хмельницька міська лікарня», рішення прийняте адміністрацією закладу. Воно було погоджене з Управлінням охорони здоров'я міста. Мова про закриття відділення не стоїть, мова йде про оптимізацію медичного закладу перед медичною реформою. Аби зменшити навантаження та впорядкувати надання послуг, адміністрація закладу прийняла рішення об’єднати два відділення хірургії», - коментує міський голова.

Також зазначає, що таке рішення вигідне для хірургів відділення малоінвазивної хірургії, адже вони працюють на обладнані, яке вже застаріло. Натомість, у відділення загальної хірургії, за останні декілька років придбали чимало нового обладнання. Окрім цього, у планах створення додаткової операційної.

Нагадаємо, в приміщенні, яке звільниться після реорганізації, планують відкрити інше відділення – відновної терапії, де проходитимуть лікування пацієнти, яким потрібна реабілітація.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую