ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Нумерологічний та астрологічний прогноз на 2020 рік: чого варто чекати

Суспільство 20072
На відміну від традиційного Нового року 1 січня, рік білого металевого Щура настане трохи пізніше - 25 січня 2020 року о 00:03
На відміну від традиційного Нового року 1 січня, рік білого металевого Щура настане трохи пізніше - 25 січня 2020 року о 00:03. Фото: ілюстративне з radiotrek.rv.ua

Зірки та цифри кажуть, що рік буде вдалим для початку нової справи і бізнесу.

Україна зустріла Новий рік - 2020. Згідно нумерології він має містичне значення дзеркальних цифр, а згідно з східним календарем наступає рік Пацюка. Що ж нам прогнозують цифри та зірки у прийдешньому році та яким він буде сайт «Є» розпитав у нумерологога-астролога Віктора Юхимовича.

«2020 - унікальна дзеркальна дата, яка означає, що все залежить від нас, віри в себе і наших дії. Якщо додати усі цифри року, то у сумі виходить четвірка (2+0+2+0=4). Ця цифра пов’язана з раціоналізмом, прагматичністю та зваженими рішеннями. Тому все, що стосується імпульсивності, квапливих дій, може принести розчарування і спустошення. Сума двійок – це можливість щось виправити, завершити невирішені питання. Хороший рік для комунікацій, сім’ї, фінансової стабільності», - каже фахівець.

На відміну від традиційного Нового року 1 січня, рік білого металевого Щура настане трохи пізніше - 25 січня 2020 року о 00:03.

«У цьому році доведеться багато діяти й приймати рішення дуже швидко. Тобто своїх цілей у наступному році зможуть досягти тільки цілеспрямовані й рішучі особистості. Також гороскоп обіцяє всім без винятку знакам різкі зміни: комусь доведеться змінити роботу, хтось переїде, а дехто змінить сімейний статус. Так, 2020 - вдалий час для укладення шлюбу та поповнення у родині. Багатьох лякає, що 2020 рік буде високосним, але це не варто боятися: наступний рік буде ще й роком білого металевого Щура, а метал - своєрідна броня, яка відведе небезпеку. Не забувайте, що колір господаря наступного року - білий, тому будьте максимально чесними перед собою та з людьми, які вас оточують, прагніть бути справедливими. Тих же, хто спробує досягти цілей нечесним шляхом, спіткають невдачі», - розповів Віктор Юхимович.

Додає, що усім людям у 2020 році випаде шанс покращити своє матеріальне та фінансове благополуччя.

«Однак пощастить лише тим, хто буде завзято працювати та економити. Маючи достатнього трудолюбства та старанності, люди зможуть розбагатіти. Тому рік буде вдалим для реалізації нових проєктів по бізнесу. Не бажано брати кредити та давати в борг, тому що це час накопичення та економії. Завдяки фінансовій стабільності буде корисно мати додатковим заробітком - це допоможе відчувати себе впевнено та стабільно», - ділиться нумеролог-астролог.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую