ye-logo.v1.2
9 Квітня, 2020

Школярі можуть впродовж кількох тижнів зареєструватися на пробне ЗНО

Суспільство 707
Реєстрація на пробне ЗНО-2020 триватиме до 24 січня
Реєстрація на пробне ЗНО-2020 триватиме до 24 січня. Фото: testportal.gov.ua

Щоправда, проходження одного зовнішнього незалежного оцінювання коштуватиме хмельничанам 150 гривень.

 Український центр оцінювання якості освіти повідомив, що з 3 до 24 січня триває онлайн реєстрація на пробне ЗНО-2020. Для цього необхідно перейти на сайт конкретного регіонального центру. Так, жителі Хмельницької області підпадають під роботу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

За інформацією Українського центру, у день проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання кожен зареєстрований може скласти тест лише з одного предмета. Зокрема, пробні ЗНО з української мови та літератури заплановані на 21 березня. Решта, тобто з математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов, — на 28 березня. Охочим цьогоріч запропонують проходження пробних тестувань з чотирьох мов — англійської, іспанської, німецької та французької.

«Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів. Воно проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість тестування визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти», — зазначають у пресслужбі Українського центру оцінювання якості освіти.

Наприклад, вартість проходження одного пробного ЗНО для жителів Хмельниччини становитиме 150 гривень. Зареєструватися можна за посиланням: probne.vintest.org.ua

В Українському центрі додають, що проходження пробного ЗНО дає змогу ознайомитися зі стандартними тестами, які відповідають програмі на 2020 рік, психологічно підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання та оцінити рівень своїх знань.

Читайте також: Хмельницька влада вирішила, чи забороняти мобільні телефони у школах

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую