ye-logo.v1.2
29 Січня, 2020

Новини міста у смартфоні: у Хмельницькому запрацював мобільний додаток

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1499

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У ньому можна дізнатися про загальноміські заходи, перекриття вулиць, відключення води та світла, а також перевірити стан послуг у ЦНАПі.

Ще у 2018 році у Хмельницькому запрацював реєстр відкритих даних «My City». Тоді, користувачі інтернету отримали доступ до інформації про реєстр містобудівних умов та обмежень, реєстр доріг, будинків, дитячих майданчиків, тимчасових споруд та інше.

Сьогодні, 14 січня, у Хмельницькій міській раді презентували наступну частину цього проєкту – мобільний додаток «My City», який значно спрощує містянам доступ до важливої інформації про місто.

Хмельницька міська рада

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин презентував мобільний додаток «My City»

«Завдяки цьому додатку, хмельничани зможуть дізнатися анонси подій та заходи, що відбуваються у нашому місті. Окрім цього, там буде доступна інформація про перекриття вулиць, відключення води та світла, про ремонт доріг та прибудинкових територій. Усі сповіщення будуть прив’язані до карти міста. Також у мобільному додатку можна буде перевірити стан послуги, які хмельничани замовили у Центрі надання адміністративних послуг», - розповів міський голова Олександр Симчишин.

Завантажити мобільний додаток можна безкоштовно у Play Market та App Store.

До речі, в кінці 2019 року на порталі «My City» запрацював електронний «Кабінет мешканця». Там можна замовити адміністративні послуги у ЦНАП, подати заяву на отримання довідки про склад сім’ї, довідки про реєстрацію місця проживання/перебування особи, замовити видачу копій рішень, витягів з прийнятих рішень міської ради та виконавчого комітету, а також зареєструватись на електронну чергу в ЦНАП.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую