ye-logo.v1.2
29 Лютого, 2020

У Хмельницькому дітям загиблих Героїв вручили пам’ятні відзнаки

Суспільство 2869
Дружина Валентина та донька Марина загиблого Героя Анатолія Суліми
Дружина Валентина та донька Марина загиблого Героя Анатолія Суліми. Фото: автора

Срібні кулони у вигляді серця отримали 112 дітей.

Сьогодні, 18 січня, у Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького відбувся захід, який проходить у рамках всеукраїнської акції «Батьківське серце».

Серед присутніх у залі – рідні та близькі військовослужбовців області, які віддали своє життя у російсько-українській війні. У перших рядах – фотографії загиблих Героїв.

Після виконання гімну України та хвилини мовчання, перед присутніми виступили військові та представники місцевої влади. Потім, дітям загиблих військових вручали пам’ятні відзнаки «Батьківське серце».

«З початку війни наша області втратила 319 бійців. Найболючіше те, що їх кількість збільшується. Все більше матерів не дочекалися своїх синів, дружини – чоловіків, а діти стали сиротами. Сьогодні, ми згадуємо усіх загиблих та померлих Героїв, а їхнім дітям, незалежно від віку, вручаємо срібні кулони. На зворотному боці відзнаки нанесено ім’я та прізвище їхнього батька», - розповіла координатор центру допомоги учасникам АТО у Хмельницькій області Наталія Дзекар.

Серед присутніх на заході була дружина з донькою загиблого у 2015 році Анатолія Суліми. Пані Валентина каже, що цього року буде п’ята річниця смерті її чоловіка. «Кажуть, що час лікує, але це не правда. Рана у душі від втрати близької людини ніколи не загоїться», - зі сльозами на очах розповіла хмельничанка.

До речі, завтра, 19 січня, церемонія вручення кулонів відбудеться у Кам’янці-Подільському. Там 22 дитини отримають пам’ятні відзнаки.

Дітям загиблих Героїв Хмельниччини сьогодні вручали кулони «Батьківське серце».
Передні місця перед сценою у залі театру були обгороджені червоною стрічкою. На цих місцях виставили портрети загиблих бійців.
Захід відбувся у Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького.
Пані Валентина втратила у російсько-українській війні свого чоловіка – Анатолія Суліму.
Після заходу усі присутні мали нагоду ознайомитися зі зброєю та боєприпасами, якими користуються українські військовослужбовці в зоні ООС.

Довідка:

Ще минулого року громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» започаткувала всеукраїнський проєкт «Батьківське серце». Іменний пам’ятний кулон у вигляді серця отримують діти, батьки яких загинули в зоні бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Від часу заснування відзнаки її вручили близько тисячі українських дітей. Загалом дітей, батьків яких забрала війна, в Україні налічується більше шести тисяч.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую