ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

У Хмельницькому зростуть тарифи на водопостачання та водовідведення

Суспільство 6976

Підписатися на канал "Є" в Youtube

За попередньою інформацією, нові тарифи затвердять у лютому.

Цього тижня у комунальному підприємстві «Хмельницькводоканал» пройдуть громадські обговорення нових тарифів на водопостачання та водовідведення. Зокрема, цьогоріч вартість цих комунальних послуг для хмельничан може зрости на 17 відсотків. Про це кореспондентам сайту «Є» розповів заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук.

За словами Анатолія Нестерука, майбутнє зростання тарифів на водопостачання та водовідведення пов’язане з підвищеннями ціни на електроенергію та зарплатні для працівників «Хмельницькводоканалу». Зокрема, у нових тарифах заплановано закласти заробітну плату для робітників цього комунального підприємства на рівні понад дев’ять тисяч гривень.

«За п’ять тисяч гривень ніхто не залізе у глибоку траншею усувати прорив. У «Хмельницькводоканалі» вже й так звільнилася низка молодих працівників, які виїхали на заробітки. Аби розв’язати цю проблему, ми змушені підвищувати тарифи», — розповів заступник міського голови.

Також Анатолій Нестерук зазначив, що для «Хмельницькводоканалу» щомісяця поступово зростає ціна на електроенергію. Проте держава не поспішає компенсувати різницю в тарифах, через що комунальне підприємство боргує за цей енергоносій. Тому, наприклад, торік з міського бюджету водоканалу було виділено 16 мільйонів гривень на сплату електрики.

Заступник директора з економічних питань МКП «Хмельницькводоканал» Олексій Лункін прокоментував, що наразі відомі лише попередні ціни на водопостачання та водовідведення. Вони мають ще пройти громадські слухання. А ось остаточний тариф затвердить Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

«Попередньо вартість водопостачання може становити 11 гривень і 28 копійок за кубічний метр, а водовідведення — 10 гривень і 22 копійки за метр кубічний. Втім, він може ще зазнати зміни. За оптимістичними прогнозами, остаточний тариф нам затвердять у лютому цього року», — зазначив Олексій Лункін.

Громадські обговорення майбутніх тарифів пройдуть 24 січня о 14:00 в актовій залі МКП «Хмельницькводоканал» на вулиці Водопровідна, 75.

Читайте також: У Хмельницькому перерахують ціни на опалення та гарячу воду за грудень

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую