ye-logo.v1.2

У Кабміні порахували, скільки громадян проживає на Хмельниччині

Суспільство 2499
Жителів порахували, але на перепис гроші виділили
Жителів порахували, але на перепис гроші виділили. Фото: колаж автора

Сьогодні оприлюднили результати оцінки наявного населення України.

В Україні без урахування окупованих територій та громадян, які живуть за кордоном, проживає 37 мільйонів 289 тисяч осіб. Про це під час брифінгу повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет. Він оприлюднив результати оцінки наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року, повідомляє Українська правда.

«37 мільйонів 289 тисяч осіб наявного населення на території України. На жаль, ця сума не включає тих людей, які постійно мешкають за кордоном та на окупованих територіях. Це та кількість людей, яка фізично перебуває на території України станом на 1 грудня 2019 року», – повідомив Дмитро Дубілет.

За його словами, результати оцінки свідчать про те, що в Україні жінок майже на 3 млн більше ніж чоловіків: 20,01 млн жінок, 17,28 млн чоловіків.

За тими ж даними на Хмельниччині проживає 1 мільйон 24 тисячі 700 громадян, з них 475,7 тисяч чоловіків та 549 тисяч жінок.

Міністр також повідомив, що ця оцінка дає інформацію про чисельність, статево-вікову структуру населення, а також розподіл по регіонам, а перепис населення дає ці ж дані та, наприклад, інформацію про етнос або стан домогосподарства, проте на перепис у бюджеті на 2020 рік закладено 3,4 млрд грн.

Нагадаємо, днями  у Головному управлінні статистики у Хмельницькій області оприлюднили, що станом на перше грудня 2019 року в області проживало 1 мільйон 255 522 особи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую