ye-logo.v1.2

Перші в Україні: понад півмільярда гривень витратили на дороги Хмельниччини

Суспільство 1436
На дороги Хмельниччини минулого року виділили понад півмільярда гривень
На дороги Хмельниччини минулого року виділили понад півмільярда гривень. Фото: з архіву автора

Таку статистику озвучили у Хмельницькій облдержадміністрації.

За минулий 2019 рік наша область отримала із державного бюджету 1 мільярд 296 мільйонів гривень. Про це повідомила під час засідання колегії начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Віра Бригадир. Не всі кошти освоїли, частина повернулася до держбюджету. Однак, Хмельниччина за декількома показниками зайняла перші місця за рівнем використання коштів.

Як зазначила Віра Бригадир, за рівнем використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, а це 266,664 мільйона гривень, тобто 99,05% від усіх виділених коштів, наша область посіла перше місце. Лідер Хмельниччина і в освоєнні коштів на забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

За словами чиновниці, область отримала 568,355 мільйонів гривень. Серед регіонів України за рівнем використання коштів область посіла 1 місце, використано 557,2 млн гривень, а це понад 98%.

«У 2019 році було виконано такі роботи: капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на 8 об’єктах на суму 15,6 млн грн; поточний середній ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на 25 об’єктах на суму 15,7 млн грн; поточний середній ремонт доріг загального користування місцевого значення на 57 об’єктах на суму 338,2 млн грн, з них 5 штучних споруд (31 погонний метр) на суму 10,1 млн гривень», – повідомили в ОДА. 

Читайте також: Дві об’їзні дороги планують добудувати на Хмельниччині

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую